Rozenek urodziła w tajemnicy?! Zdradził ją jeden szczegół

Czyżby Rozenek już urodziła w tajemnicy? Od kilku dni na portalu społecznościowym Instagram nie pojawiło się, ani jedno nowe zdjęcie, czy to znaczy że Rozenek jest w szpitalu?

Czytaj też: Jeden z głównych zakazów przedłużony! Polacy załamali ręce

Małżeństwo Majdanów od dłuższego czasu starało się o swoje wspólne dziecko. Małgosia ma już dwóch synów z poprzedniego małżeństwa, z Jackiem Rozenkiem, jednak dla Radka będzie to pierwszy potomek.

Para była zmuszona posiłkować się metodą In-Vitro, z której Perfekcyjna pani domu korzystała także, aby zajść w poprzednie ciąże.Wiele wskazuje na to, że malec mógł przyjść na świat wcześniej niż się tego spodziewano.

Nie tylko Małgosia i Radek czekali z niecierpliwością na noworodka, prawdziwe szaleństwo ogarnęło także fanów oraz media plotkarskie w kraju. Nie było dnia, żeby ni pojawiła się jakaś choć najmniejsza wzmianka o przebiegu ciąży u Rozenek-Majdan.

Czy Małgorzata Rozenek urodziła w tajemnicy?

Małgorzata jakiś czas temu poinformowała na portalu społecznościowym Instagram, że spodziewają się dziecka na początku czerwca, czyżby jednak malec zrobił psikusa i pojawił się na świecie wcześniej?

„Lepszego prezentu na urodziny, nie mogłem sobie wymarzyć #dzidziuśmajdana”

– podpisał zamieszczone na Instagramie zdjęcie Radosław Majdan.

Po tym podpisie, fani pary celebrytów zaczęli zachodzić w głowę o co mogło chodzić przyszłemu tacie. Czy miało to oznaczać, że jego upragnione dziecko już przyszło na świat?

Zobacz również: Rutkowski ujawnił porażające szczegóły śledztwa. Chodzi o telefon taty Kacpra

Jeszcze kilka dni temu Małgorzata Rozenek-Majdan byłą bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Teraz jednak nastała cisza, co może sugerować, że gwiazda TVN przebywa obecnie w szpitalu. Czy Majdanowie powitali już swoje dziecko na świecie?

Czyżby Rozenek już urodziła w tajemnicy? Od kilku dni na Instagram nie pojawiło się, ani jedno nowe zdjęcie, czy to znaczy że Rozenek jest w szpitalu?
Czyżby Rozenek już urodziła w tajemnicy? Od kilku dni na Instagram nie pojawiło się, ani jedno nowe zdjęcie, czy to znaczy że Rozenek jest w szpitalu? Screen/ YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Szumowski przekazał fatalne wieści. To się wydarzyło nagle

Uczniowie wrócą do szkół przed wakacjami? Dziennikarze ujawnili plan rządu

Stało się! Od dziś wielka zmiana i nowy obowiązek w Polsce

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →