Gwiazdor TVP na kwarantannie. Co z jego stanem zdrowia?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tomasz Wolny (Panorama, Pytanie na śniadanie) to dziennikarz TVP, który najbliższy czas musiał spędzić poza pracą, a powodem całej sytuacji była kwarantanna wywołana przez COVID-19 (koronawirus).

Czytaj także: Nagranie z Dudą na Tik Toku hitem w sieci! Film bije rekordy

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

To standardowa procedura, która jest stosowana nie tylko w Polsce, lecz także w wielu innych krajach dotkniętych COVID-19, mimo że pojawia się coraz więcej głosów mówiących, że 14 dni może być niewystarczające dla osoby, która mogła mieć skuteczność z wirusem.

Niestety w gronie osób dotkniętych tym obostrzeniem jest Tomasz Wolny – jeden z najbardziej popularnych dziennikarzy i prezenterów TVP.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Aktualna sytuacja związana z rozwojem pandemii koronawirusa na świecie jest wciąż zła. Aktualnie najgorsza sytuacja jest odnotowana przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech oraz wciąż w Chinach. Z kolei w Polsce na ten moment stwierdzono ponad 2000 przypadków zakażeń na koronawirusa.

Olbrzymia ilość Polaków została również poddana kwarantannie, aby do minimum ograniczyć możliwość rozprzestrzeniania koronawirusa. W tym sporym gronie jest między innymi dziennikarz i prezenter TVP – Tomasz Wolny.

Tomasz Wolny i koronawirus

Prezenter Panoramy był niedawno poza granicami Polski, dlatego dziś jest na kwarantannie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Drodzy! Dzięki za ocean dobrych słów i od razu uspokajam – wszystko jest w porządku. Kwarantanna to teraz standardowa procedura i rzeczywistość kilkudziesięciu tysięcy osób wracających od soboty do Polski. Czysta profilaktyka i o mnie nie ma się co tu martwić #niematematu

– napisał dziennikarz.

Dziennikarz zwrócił również uwagę, aby zdecydowanie bardziej troszczyć się w tym czasie o naszych starszych krewnych.

Dziś trzeba się szczególnie troszczyć o nasze Babcie, Dziadków, Rodziców, Sąsiadów w sile wieku i seniorów wokół nas. Wszyscy przystępujemy do egzaminu. Jako państwo, jako społeczeństwo, jako ludzie

– zwracał uwagę dziennikarz.

Zobacz również: Nie żyje pracownik Ministerstwa Sprawiedliwości, miał koronawirusa

Zagrożenie jest śmiertelnie poważnie, więc proszę Cię, jeśli możesz, to nie szarżuj, pracuj zdalnie, nie kolęduj po marketach, nie bagatelizuj apeli służb tylko po prostu #zostańwdomu. To jedyny, znany lek na COVID-19. MusiMY zrobić wszystko by spowolnić tempo nowych zarażeń.

– pisał Tomasz Wolny.

Tomasz Wolny ( Pytanie na śniadanie) to dziennikarz TVP, który najbliższy czas musiał spędzić poza pracą,  a powodem całej sytuacji jest  kwarantanna.
Tomasz Wolny ( Pytanie na śniadanie) to dziennikarz TVP, który najbliższy czas musiał spędzić poza pracą, a powodem całej sytuacji jest kwarantanna./ screen YouTube

Źródło: Plejada

Polecamy także:

Jackowski przedstawił wizję dla Warszawy. To czeka stolicę

Wokalista Rammstein na intensywnej terapii – też ma koronawirusa

El Dursi również wywołała skandal! Ma gdzieś kwarantannę

To może Cię również zainteresować:

Skandal! Owsiak kupił sprzęt medyczny, ale Polska go nie dostanie

Nowe obostrzenia w Polsce! Ujawniamy szczegóły

Nie żyje pracownik Ministerstwa Sprawiedliwości, miał koronawirusa

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →