Ogromny kryzys w TVN. Poważne zmiany w Dzień dobry TVN

Stacja TVN przeżywa kryzys. Niedawno media obeszła informacja mówiąca, iż stacja w ostatnim czasie zanotowała poważne straty na rynku medialnym. Taka sytuacja zmusiła władzę komercyjnej telewizji do daleko idących, a wręcz radykalnych posunięć. W ten właśnie sposób Magda Mołek oraz Marcin Meller pożegnali się z pracą w programie śniadaniowym „Dzień dobry TVN”. Na tym jednak nie koniec zmian. Władzę stacji podjęły decyzję o emisji programu śniadaniowej również w wakacje. Powodem ma być konkurencja w postaci programu „Pytanie na śniadanie” emitowanego na antenie TVP, który to zepchnął z pierwszego miejsca popularne „DDTVN”.

Kryzys w stacji TVN. Dzień dobry TVN traci swoich prowadzących

CZYTAJ TEŻ: Dawid Żukowski nie żyje. Polska w żałobie

Stacja w ostatnim czasie zaliczyła spory spadek oglądalności. Powodem całej sytuacji ma być przede wszystkim rosnąca konkurencja i poważne podejście do tematu największego z oponentów, a więc publicznej TVP. Cała ta sytuacja zmusiła władzę stacje do radykalnych posunięć, które sprawiły, iż największe osobowości komercyjnej telewizji możemy już więcej nie zobaczyć. Magda Mołek na swoim profilu na Instagramie poinformowała fanów, iż w porozumieniu z władzami stacji podjęła decyzję, iż odpocznie od „Dzień dobry TVN”. Na podobnego rodzaju urlop został wysłany Marcin Meller, który również musi na pewien czas poszukać sobie nowego zajęcia.

Stacja TVN przeżywa kryzys. Dzień dobry TVN traci swoich prowadzących. Magda Mołek, Marcin Meller pożegnali się z DDTVN. Co dalej z TVN.
Stacja TVN przeżywa kryzys. Dzień dobry TVN traci swoich prowadzących. Magda Mołek, Marcin Meller pożegnali się z DDTVN. Co dalej z TVN.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magda Gessler załamana! Choroba ją wyniszcza

Poważny kryzys w TVN. Stacja liczy miliardowe straty

Według portalu wirtualnemedia.pl stacja w ostatnim czasie zanotowała spory spadek oglądalności. Cała sytuacja miała również wpływ na stan finansów komercyjnej telewizji, której starty zostały oszacowane na 1.89 mld złotych. W efekcie tej sytuacji stacja podjęła daleko idące decyzję, a w tym między innymi emisję programu śniadaniowego „Dzień dobry TVN” także w wakacje. Tak jak już wcześniej pisaliśmy, z programem pożegnali się wieloletni prowadzących – Magda Mołek oraz Marcin Meller.

POLECAMY TAKŻE:

Budowa i remont - porównaj na Ceneo
Liszowska zaliczyła wpadkę na Instagramie! Widzowie jej nie wybaczą
Skandal! Zdrójkowski z Rodzinka.pl zrobił awanturę. „Cham!”
Gąsiewska wrzuciła zdjęcie, które zachwyciło! Robi furorę
Szok! Tak wyglądał młody Ryszard Kotys! Kompletny szok
Kinga Rusin zupełnie nago. Zdjęcia krążą po sieci. Ludzie w szoku

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →