Kożuchowska klnie jak szewc! Mamy to nagrane! (VIDEO)

Patryk Vega słynie z tego, że kontrowersje są jego paliwem napędowym, natomiast Małgorzata Kożuchowska znana jest jako odtwórczyni jednej z ról w rodzinnym serialu „Rodzinka pl”. Z pozoru nic ich nie łączy, ale przecież przeciwieństwa przyciągają się, o czym mogliśmy się przekonać przy okazji filmu Vegi „Plagi Breslau”, w którym zagrała Kożuchowska. Przeszła wtedy transformację w twardą, rzucającą mięsem policjantkę, jakże odległą od ciepłej matki, którą gra w serialu TVP2. Współpraca najwyraźniej wypaliła, bo duet spotkał się ponownie. Tym razem przy okazji nowego filmu reżysera p.t. „Bad Boy”. Film, jaki reżyser wrzucił na Instagram nie zostawia złudzeń, że i tu Kożuchowska zagra rolę twardej, wulgarnej babki.

Czytaj też: Pawlikowska podzieliła się tą nowiną. Będziecie w szoku o co chodzi!

Premiera nowego filmu Vegi już niebawem, więc reżyser zabrał się za promocje swego nowego dzieła na portalu Instagram. W tym celu zmontował i wrzucił do sieci krótki filmik, przedstawiający Małgorzatę Kożuchowską bluzgającą tak, że uszy puchną. Kożuchowska u Vegi zupełnie zmienia wizerunek.

Kożuchowska bluzga u Vegi na Insta, ale jak przełamać grzeczny wizerunek z serialu "Rodzinka pl"? Czy "Bad boy" powtórzy sukces filmu "Plagi Breslau"?
fot.: Małgorzata Kożuchowska, screen/ Instagram

Nie wszystkim fanom twórczości reżysera przypadło to do gustu, bowiem jak widać Kożuchowska ma problem z tym, że jest za mocno kojarzona z serialem „Rodzinka pl” i nawet Patryk Vega ma trudności z obaleniem stereotypu ciepłej mamuśki.

Czytaj też: Owsiak podjął decyzję! WOŚP wesprze Australię!

Reakcja fanów nieco dziwi, bowiem przecież Kożuchowska grała już u Vegi w filmie „Plagi Breslau”, gdzie także pokazała, że wspaniale operuje „łaciną kuchenną”. Jaki repertuar bluzgów przygotowała tym razem? O tym przekonamy się już w lutym 2020 roku, oglądając film „Bad boy”.

View this post on Instagram

@malgorzatakozuchowska_ przeklina‼️🤭😉 #badboyfilm #premiera #21lutego #patrykvega

A post shared by Patryk Vega (@patryk_vega_official) on

źródło: Instagram

POLECAMY:

Co z Dodą?! Wyniszcza ją tajemnicza choroba!
Koroniewska zaatakowana w sieci! Ludzie mają dość jej zachowania
Lewandowska ściemnia?! W rzeczywistości wygląda inaczej!
Muniek Staszczyk wyznaje całą prawdę! Skrzywdził swoją żonę!
Siwiec o polskim show-biznesie. Będziecie w szoku, co wyznała!
Szewach Weiss stanął w obronie Polski. Padły mocne słowa!

, , , , ,