Szokujący pomysł TVP staje się faktem! Klamka zapadła

Wakacyjna Trasa Dwójki jednak się odbędzie, TVP zdecydowało, że letnia trasa koncertowa jednak się odbędzie. Widownia jednak będzie tylko mogła siedzieć w samochodach, zaparkowanych pod sceną.

TVP podjęło dosyć kontrowersyjną decyzję o tym, że mimo panującej epidemii koronawirusa COVID-19, Wakacyjna Trasa Dwójki jednak się odbędzie. Zaplanowano koncerty w dziewięciu różnych miastach, a transmisja z wydarzenia będzie odbywała się w każdą niedzielę na antenie TVP2.

Czytaj też: Wprowadzono nagły zakaz w polskim mieście! Na miejsce wkroczyło wojsko. Szokujące informacje

Pierwszy koncert z tegorocznej trasy będzie miał miejsce 29 czerwca na lotnisku w Nowym Targu. Na scenie wystąpią takie gwiazdy, jak Zenek Martyniuk, Weekend, Cleo, Piękni i Młodzi , a także Ronnie Ferrari. Koncert poprowadzą Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska.

TVP podjęło decyzję trasa koncertowa Wakacyjna Trasa Dwójki jednak się odbędzie

Z reklamy, która można już zobaczyć na antenach telewizji publicznej, dowiadujemy się, że koncerty będą możliwe do oglądania na miejscu tylko z samochodów, które będzie można zaparkować nawet pod samą sceną.

Zobacz również: Jackowski przeraża. Przepowiedział kataklizm. Przestraszył się swojej wizji

„To będzie pierwsza samochodowa trasa koncertowa po Polsce” – można usłyszeć w reklamie Wakacyjnej Trasy Dwójki.

Żeby odbiór koncertu był jak najlepszy, każdy uczestnik koncertu dostanie do samochodu odbiornik radiowy dostosowany do koncertowej częstotliwości. Organizatorzy namawiają także widownię do wyrażania aplauzu nie tylko za pomocą klaskania, ale także mrugania światłami, a także korzystania z klaksonu.

Następne po Nowym Targu mają być: Olsztyn, Gdynia, a także Rzeszów. Tam oprócz wymienionych już artystów możemy się także spodziewać: Maryli Rodowicz, Roksany Węgiel, Sylwii Grzeszczak, Anny Wyszkoni, Heleny Vondrackovej, Stachursky’ego, Thomasa Andersa & Modern Talking Band, Bayer Full, a także wielu innych.

Z pewnością czeka nas wiele atrakcji. A Wy co sądzicie o nowatorskim pomyśle telewizji publicznej? Czy taka forma koncertowania się sprawdzi?

Źródło: Interia

Polecamy także:

Krwawe zamieszki na ulicach Francji! Użyto broni (wideo)

Kuba Wojewódzki ostro o LGBT! Wybuchł skandal

Znana aktorka przeszła piekło! Chcieli jej amputować nogi

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →