Makabryczne! Wieniawa przejdzie przez horror

Udostępnij:

Julia Wieniawa poszerza swoje portfolio produkcji, w których grała o horror! Z tej okazji wrzuciła na swój Instagram przerażające zdjęcie. Gwiazda serialu „Rodzinka pl” (TVP2) i „Zawsze warto” (Polsat) upiekła przy tym dwie pieczenie na jednym ogniu, bo po pierwsze zareklamowała nowy film, a po drugie, wpisała się w modny trend przebierania się na Halloween.

Instagram wzbogacił się o kolejne zdjęcie Julii Wieniawy, ale tym razem nie chodzi o nową stylizację lub reklamę kosmetyków. Aktorka, znana do tej pory głównie z ról telewizyjnych, np. w serialu „Rodzinka pl” lub „Zawsze warto” (Polsat) podzieliła się fotografią z planu zdjęciowego nowego polskiego horroru pt. „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Fotografia robi wrażenie, bowiem przedstawia Wieniawę umorusana krwią i wpatrującą się w obiektyw z obłędem w oczach.

Czytaj też: Syn Gessler szczerze o matce. Będziecie w szoku, co o niej myśli!

Horror to nowość w jej karierze, bo do tej pory Wieniawa grała w bardziej konwencjonalnych produkcjach, przy czym na srebrnym ekranie gościła do tej pory dość rzadko. Goni w tym Wiktorię Gąsiewską, która choć jest o rok młodsza od Wieniawy, ma już na koncie role w filmach takich mistrzów, jak Jan Jakub Kolski i Andrzej Wajda. Obie aktorki zobaczymy teraz obok siebie w „W lesie dziś nie zaśnie nikt”.

Wieniawa i horror? Fani są na tak

Wieniawa i horror? Aktorka znana z ról w serialach "Rodzinka pl" (TVP2) i "Zawsze warto" (Polsat) wrzuciła na Instagram przerażające zdjęcie z planu.
fot.: Julia Wieniawa, screen/ Instagram

Ciekawie będzie obserwować i porównywać grę aktorską dwóch młodych gwiazd, tym bardziej, że w branży mówi się o tym, że Gąsiewska i Wieniawa rywalizują ze sobą. Nie dziwi zatem, że gdy kilka dni temu Wiktoria Gąsiewska wrzuciła na Instagram zdjęcie z nożem, również Wieniawa postanowiła podpromować horror, i siebie, dzieląc się straszną fotografią z fanami.

Czytaj też: Nie uwierzycie, co zrobiła Doda! Totalna zmiana u wokalistki

„W lesie dziś nie zaśnie nikt” wejdzie do kin w przyszłym roku. Nie możemy się doczekać, bo ciekawi nas, która z młodych gwiazd zagra lepiej, i która zginie jako pierwsza?

źródło: Instagram

POLECAMY:

Przerażona Kurdej Szatan! Popek nie dał jej wyboru
Michał Szpak nago na Instagramie! Fani w szoku
Straszna wpadka Gąsiewskiej! W sieci zawrzało
Czy Wojewódzki ujawni prawdę? Ludzie zniecierpliwieni
Obciach w Kuchennych Rewolucjach. Gessler nie wytrzymała

, , , , , ,