Wieniawa powiedziała, co sądzi o swoim partnerze z TzG. Wszyscy słyszeli

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino to gwiazdy najnowszej edycji „Taniec z Gwiazdami”, którego emisja odbywa się na antenie telewizji Polsat. Nie ulega wątpliwości, że młoda aktorka jest olbrzymią gwiazdą kolejnej edycji popularnego programu. Dla wielu jest ona największą faworytką do wygranej. Na dodatek Julia za każdy odcinek programu ma otrzymywać największe wynagrodzenie z całej stawki. Ma ono wynosić według mediów, aż 30 tysięcy złotych. Czy w takiej sytuacji Julka ma szansę na wygraną w programie?

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Niesamowite wieści! Barbara Kurdej-Szatan – ta ciąża to cud
  2. „Walczy o życie” – smutne wieści o Królikowskim
  3. Chwila nieuwagi i wpadka! Doda bez majtek w błysku fleszy

Julia Wieniawa już niedługo pojawi się w show „Taniec z Gwiazdami”. Jej partnerem będzie Stefano Terrazzino, który od lat występuje w scenie. Nie ulega wątpliwości, że dla wielu osób Julka jest jedną z faworytek do wygranej. Młoda aktorka już pewien czas temu deklarowała chęć występu w programie, lecz ten moment nastąpił dopiero dziś. Julia na portalu Instagram zaprezentowała próbkę swoich wspólnych umiejętności ze Stefano. Wcześniej pod jednym ze zdjęć wypowiedziała się na temat współpracy z popularnym tancerzem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino to gwiazdy najnowszej edycji „Taniec z Gwiazdami” w TV Polsat

„(…) Już po kilku treningach wiem, że nie mogłam lepiej trafić! Stefano Terrazzino jest turbo śmieszny, ale i (uwierzcie mi ?) bardzo wymagający… Przed nami ciężka praca, pot i łzy, ale i świetna zabawa, w której, mam nadzieję, będziecie z nami uczestniczyć i nas wspierać!”

– napisała Julka pod zdjęciem ze swoim partnerem.

Myślicie, że Julia i Stefano mają szansę wspólnie wygrać w popularnym programie dla celebrytów?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Taniec z Gwiazdami

„Dancing with the Stars”, a właściwie to „Taniec z gwiazdami” (w latach 2005–2011 jako „Taniec z gwiazdami” program był emitowany przez TVN). Jest to przede wszystkim polski program rozrywkowy emitowany od 16 kwietnia 2005 do 27 listopada 2011 na antenie TVN. Wznowienie nagrań nastąpiło od 7 marca 2014 na antenie telewizji Polsat. Program jest oparty na brytyjskim formacie „Dancing with the Stars” na licencji BBC Worldwide.

Czytaj też: Żyła dorwał się do mikrofonu i.. wszystkich zatkało – on to naprawdę powiedział!

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino to gwiazdy najnowszej edycji "Taniec z Gwiazdami", którego emisja odbywa się na antenie telewizji Polsat.
Julia Wieniawa/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

Skandal we Wrocławiu: Gąsiewska zaatakowana w taksówce

Anna z „Rolnika” zaskoczyła fanów. Nie uwierzysz co kupiła

Magda Gessler wywołała skandal. Ostry komentarz o Polakach

Awantura w TVP! „Paskowy” zaszalał – posłowi puściły nerwy podczas nagrania na żywo

Jackowski wszystko przewidział! Teraz czeka nas całkowity paraliż

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →