Wojewódzki spędził z nią wieczór! Już wiadomo kim jest

Kuba Wojewódzki i Magdalena Malicka są razem? Para spędziła ze sobą romantyczny wieczór w restauracji Kuby Wojewódzkiego „Niewinni Czarodzieje 2.0”. Czyżby król TVN ponownie zmienił partnerkę, a dziś jest nią gwiazda portalu Instagram? Zdaniem mediów na to właśnie może wyglądać, lecz nie jest to nic do końca pewnego.

Kuba Wojewódzki i Magdalena Malicka są parą? Spędzili romantyczny wieczór

CZYTAJ TEŻ: Ujawniono skład The Voice! Tego się nikt nie spodziewał

Magdalena Malicka to modelka, którą znawcy branży określają mianem kobiety o ciele bogini. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ wschodząca gwiazda zbiera naprawdę pozytywne opinię między innymi ze względu na swoje perfekcyjne warunki budowy ciała. Czyżby Kuba Wojewódzki – król TVN dał się uwieść modelce, która podbija instagram? Na to może wyglądać, lecz gwiazdor musi uważać, aby tym razem nie wyjść z całej sytuacji jako pokrzywdzony.

Kuba Wojewódzki i Magdalena Malicka są razem? Para spędziła wspólny wieczór w Niewinni Czarodzieje, restauracji króla TVN.
Kuba Wojewódzki i Magdalena Malicka są razem? Para spędziła wspólny wieczór w Niewinni Czarodzieje, restauracji króla TVN.

Wojewódzki i Malicka: Nowa dziewczyna Kuby to ex Tomka Karolaka?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak naprawdę wygląda Gąsiewska! Fani w szoku

Magdalena Malicka to była partnerka aktora Tomasza Karolaka. Para rozstała się pod koniec zeszłego roku, a o całej sytuacji poinformowała modelka na swoim koncie na portalu instagram. Po ponad pół roku Malicka zaczęła szukać nowych przygód a wybór tym razem miałby paść na kontrowersyjnego dziennikarza TVN? Czas pokaże.

Kim jest Kuba Wojewódzki?

Kuba Wojewódzki to przede wszystkim gwiazda stacji TVN. Dziennikarz w 2002 roku przeszedł z Polsatu do TVN i od tamtej pory prowadzi swój własny program. Dziennikarz od czas do czasu piszę również teksty do tygodnika „Polityka”, a od niedawna wrócił również do pracy w radiu. Prywatnie Kuba jest kawalerem, lecz w mediach bardzo często pojawiają się informację o jego nowych partnerkach.

POLECAMY:

Gąsiewska w Playboyu? To zdjęcie mówi wszystko
Anna Mucha znowu to zrobiła! Tak kusząco jeszcze nie było
To co zrobiła Doda przejdzie do historii!
Słynny dziennikarz zatrzymany! Pijany spowodował wypadek
Cichopek dodała zdjęcie na Instagram. Została „zaatakowana” przez rekina

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →