Szok. Oto co gwiazda Sanatorium Miłości robi na emeryturze

Basia Goraj, uczestniczka hitowego programu TVP, Sanatorium Miłości (prowadzącą jest Marta Manowska) zdradziła w jednym z wywiadów jak wygląda jej emerytura. Co takiego wyznała seniorka?

Czytaj też: Włochy na skraju upadku! Podjęto drastyczną decyzję

Drugi sezon programu Sanatorium Miłości okazał się takim samym, jak nie większym sukcesem jak pierwszy. Telewidzowie z zapartym tchem śledzili przed telewizorami losy seniorów poszukujących nowej miłości na ostatnim zakręcie życia.

Mimo, że emisja programu dobiegła już końca, to fani nadal z chęcią śledzą losy uczestników i uczestniczek. Basi Goraj wyznała w jednym z ostatnich wywiadów, co takiego robi na emeryturze. Będziecie totalnie zaskoczeni.

Basia z Sanatorium Miłości zdradziła, co robi na emeryturze

Basia była jedną z uczestniczek, które w programie nie znalazły tak wyczekiwanej miłości. Mimo, że znalazła tam bratnią duszę w osobie Adama Siebierskiego, to ostatecznie nie zdecydowała się na związek z nim. Kobieta nadal poszukuje tego jedynego. Jak jednak twierdzi nie żałuje decyzji o wzięciu udziału w programie TVP.

„Już po paru dniach miałam wymówki od niego, które nie rokowały dobrze na przyszłość. A ja chciałam poznać wszystkich uczestników”

– wyznała Basia.

Zobacz również: Rozenek wyznała prawdę o surogatce! Nagranie szybko obiegło sieć

Emerytka wyznała, że na emeryturze zatraciła całą chęć życia, dopiero udział w programie otworzył jej oczy. Po jego zakończeniu znalazła pracę w fabryce folii, gdzie jest szczęśliwa, mimo że musi tam pracować na trzy zmiany. Basia cały czas wierzy, że znajdzie jeszcze miłość, dlatego dalej szuka odpowiedniego partnera.

Basia Goraj z Sanatorium Miłości (prowadzącą jest Marta Manowska) zdradziła w jednym z wywiadów jak wygląda jej emerytura. Co takiego wyznała seniorka?
Basia Goraj z Sanatorium Miłości (prowadzącą jest Marta Manowska) zdradziła w jednym z wywiadów jak wygląda jej emerytura. Co takiego wyznała seniorka? Screen/ YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Przerażające nagranie lekarki. Błaga aby nie robić jednej rzeczy

Tego jeszcze nie było! Anna Mucha zażenowana po występie uczestnika „Dance Dance Dance”

Świat patrzy z przerażeniem. Rekordowa liczba zgonów

To może Cię również zainteresować:

Tragiczna sytuacja w rodzinie Szpaka! Jest załamany

Rekordowy wzrost liczby zakażonych w Polsce

Koronawirus wymknął się spod kontroli. Przerażające sceny z Włoch

, ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →