Gwiazda Polsatu w szpitalu! Konieczna była operacja. Wyciekło zdjęcie

Gwiazda Polsatu, Leszek Stanek ponownie znalazł się w szpitalu, czekała go operacja, jego stan zdrowia pozwolił jednak, aby mógł pozdrowić swoich fanów.

Czytaj też: Wstrząsające wyznanie Najmana! Alkohol i narkotyki

Jedna z gwiazd Polsatu, Leszek Stanek, dodał ostatnio bardzo niepokojące zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Zrobione zostało w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Celebryta leży na nim w łóżku za intubowany różnego rodzaju rurkami. Cała sytuacja wygląda na poważną.

Leszek Stanek dał się poznać szerszej publiczności dzięki roli w serialu stacji Polsat pod tytułem Pierwsza Miłość. Aktor często występuję także na deskach różnych teatrów.

Jednak drogę do sławy przerwały mu problemy zdrowotne. Jeszcze w styczniu Leszek informował o poprawie jego zdrowia, fani zwrócili jednak wtedy uwagę na to, że bardzo mocno schudł. Wszyscy mieli nadzieję, że to już koniec jego szpitalnych perypetii.

Gwiazda Polsatu kolejny raz znalazła się w szpitalu

Jednak jak się okazało tak się nie stało. Celebryta kolejny raz wylądował w szpitalu i musiał przejść operację. Nie wiadomo dokładnie co mu dolega, jednak chodzi o niewydolność jelitową.

View this post on Instagram

Dla jasności nie żale się ani nie chwale Dziele się z Wami tym co ważne w moim życiu? Jak się zapewne domyślacie nie planowałem spędzać w taki sposób majówki ale skoro już muszę to cieszę się ze tym razem udało się sprawniej podejść do tematu. Trafiłem we właściwym momencie pod właściwą opiekę. A personel medyczny mimo pandemii bardzo dobrze, miło i profesjonalnie mną się zajął. Przed samą operacją trzeba było przejść odpowiednie procedury ale dzięki temu wiem ze korona mi z głowy nie spadnie bo korony po prostu nie mam? Jednego czego żałuje a na co niestety nie mam wpływu to sam fakt ze znowu kolejny raz wylądowałem pod krajalnicą. Tym mniej pocieszająca jest ta sytuacja bo po ostatniej operacji czułem ze w pełni dochodziłem do wyznaczonych przeze mnie standardów związanych z jakością życia i formą fizyczną. Nie ma co się żalić tyle Wam powiem. Cieszmy się chwila bo jutro nie wiadomo co nam przyniesie albo co zabierze. Życzę Wam kochani zdrowia bo ono jest najważniejsze no i kasy tez Wam życzę bo ona się troszkę przydaje do szczęścia no i szczęścia Wam życzę również bo jak człowiek ma szczęście to ma zdrowie? A tak na marginesie… Jak Wam się podoba moja szpitalna stylizacja? ? ————————————————————— #majówka2020 #holliday #szpitalbielański #STANEKwith?

A post shared by STANEK (@leszek_stanek) on

„Dla jasności nie żalę się ani nie chwalę. Dzielę się z Wami tym co ważne w moim życiu. Jak się zapewne domyślacie, nie planowałem spędzać w taki sposób majówki, ale skoro już muszę, to cieszę się, że tym razem udało się sprawniej podejść do tematu. Trafiłem we właściwym momencie pod właściwą opiekę. A personel medyczny mimo pandemii bardzo dobrze, miło i profesjonalnie mną się zajął. Przed samą operacją trzeba było przejść odpowiednie procedury, ale dzięki temu wiem, że korona mi z głowy nie spadnie, bo korony po prostu nie mam”

– napisał pod postem aktor.

Zobacz również: Anna Mucha nago w łóżku Wojewódzkiego? Zdradził ją szczegół

celebryta zapewnił, że jego pobyt w szpitalu nie ma nic wspólnego z koronawirusem. Wyjawił także, że jest mu przykro, że nie mógł uniknąć tej operacji.

„Tym mniej pocieszająca jest ta sytuacja, bo po ostatniej operacji czułem, że w pełni dochodziłem do wyznaczonych przeze mnie standardów związanych z jakością życia i formą fizyczną. Nie ma co się żalić, tyle Wam powiem. Cieszmy się chwilą, bo jutro nie wiadomo, co nam przyniesie albo co zabierze”

– apeluje Leszek Stanek.

Gwiazda Polsatu, Leszek Stanek ponownie znalazł się w szpitalu, czekała go operacja, jego stan zdrowia pozwolił aby jeszcze pozdrowić swoich fanów.
Gwiazda Polsatu, Leszek Stanek ponownie znalazł się w szpitalu, czekała go operacja, jego stan zdrowia pozwolił aby jeszcze pozdrowić swoich fanów. Screen/ Instagram

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Od jutra otwarte galerie handlowe. Zobacz zasady

Nowe zgony i zakażenia! Niepokojące sygnały

Rutkowski ujawni prawdę o Kacperku? Wstrząsające wieści

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →