Ilona Ostrowska z „Ranczo” już tak nie wygląda! Robi wrażenie

Ilona Ostrowska i jej metamorfoza robią furorę. Gwiazda TVP i serialu Ranczo przed paroma dniami opublikowała na portalu instagram nowe zdjęcie, na którym możemy zauważyć nowy image gwiazdy. Do tej aktorka przyzwyczaiła nas do swoich brązowych, długich i przede wszystkim kręconych włosów. Dziś aktorka wygląda zupełnie inaczej niż zazwyczaj.

Ostrowska i jej metamorfoza

Ilona Ostrowska dała się poznać szerokiej publiczności za sprawą serialu Ranczo. Z tego między innymi powodu często jest określana mianem gwiazdy TVP, lecz sama raczej się nią nie czuję. Aktorka bardzo rzadko udziela wywiadów i pojawia się w telewizji poza planem zdjęciowym. Na portalu społecznościowym instagram również bardzo rzadko cokolwiek publikuję. Z tego właśnie powodu każdy nowy post aktorki jest głośno komentowany przez jej fanów, a w szczególności ten sprzed 5 dni.

Zobacz również: Wojewódzki poniżył Edytę Herbuś publicznie

Ilona Ostrowska i jej metamorfoza robią furorę na portalu instagram. Gwiazda TVP i serialu Ranczo zaskoczyła swoich fanów.
Ilona Ostrowska i jej metamorfoza robią furorę na portalu instagram. Gwiazda TVP i serialu Ranczo zaskoczyła swoich fanów.

Nowe zdjęcie gwiazdy serialu Ranczo na portalu instagram zaskoczyło wiele osób. Aktorka jak do tej pory przyzwyczaiła nas do swoich długich lekko kręconych włosów, lecz teraz są one historią. Aktorka całkowicie zmieniła swoją fryzurę. Włosy Ilony Ostrowskiej są teraz o połowę krótsze i ciemniejsze. Podoba wam się w takiej odsłonie?

Czytaj także: Oliwia Bieniuk jak Przybylska! Dodała zdjęcia. „Kopia mamy”

Kim jest Ilona Ostrowska?

Ilona Ostrowska dała się poznać szerokiej publiczności za sprawą serialu Ranczo. Jej rola Lucy Wilskiej podbiła serca milionów Polaków. W 2013 roku serial TVP zanotował pojedynczą oglądalność na poziomie aż 7 milionów widzów. Wynik z pewnością może robić wrażenie, lecz trzeba przyznać, że był to jeden z najlepszych polskich seriali komediowych ostatnich lat.

Aktualnie TVP i reżyseria serialu Ranczo wykazuje starania, aby wznowić produkcję serialu Ranczo. Na ten moment najbardziej prawdopodobne wydaje się stworzenie filmu na podstawie fabuły serialu. Ekranizacja kinowa ma nosić nazwę „Ranczo zemsta Wiedźm”.

Polecamy:

Ewa Minge w szpitalu! Walczy z poważną chorobą
Prezenterka TVN upokorzona publicznie! Nie zostawili na niej suchej nitki
Zdrójkowski zostanie ojcem? Fani serialu Rodzinka.pl wstrzymali oddech

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →