Obsada filmu „Ranczo Zemsta Wiedźm” mocno zaskakuje. Ich zabraknie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Premiera „Ranczo zemsta Wiedźm”: Katarzyna Żak, Cezary Żak, Ilona Ostrowska, Artur Barciś i Paweł Królikowski to bez wątpienia największe gwiazdy serialu „Ranczo”. Dziś media obiegła kolejna informacja na temat kontynuacji związanej bezpośrednio z kultowym serialem. Niestety już dziś wiadomo, że najprawdopodobniej w filmie nie wstąpi serialowy Kusy, a więc Paweł Królikowski. Aktor od Bożego Narodzenia przebywa w szpitalu i w najbliższym czasie nie zapowiada się, aby prędko wrócił do zawodu. Nie jest on jednak jedyną postacią, która może nie pojawić się w filmie „Ranczo zemsta Wiedźm”. W drugim filmie opartym na serialu ma zabraknąć jeszcze jednej pierwszoplanowej postaci.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Wiśniewski z byłą żoną przekazali nowinę. Tego się nikt nie spodziewał
  2. Fani wstrzymali oddech! Anna Mucha bierze ślub? Zdjęcie mówi wszystko
  3. W Polsce są gigantyczne złoża złota i miedzi. Wielkie bogactwo, którego nie możemy tknąć!

Premiera Ranczo zemsta Wiedźm

Katarzyna Żak, Cezary Żak, Ilona Ostrowska, Artur Barciś i Paweł Królikowski to gwiazdy TVP i serialu „Ranczo”. Od pewnego czasu sporo mówi się na temat powrotu kultowego serialu na antenę TVP. Niestety co chwilę informacje o rozpoczęciu nagrań są uzupełniane wiadomościami o ich nagłym przerwaniu. Dziś już prawie pewne ma być to, że już niedługo rozpoczną się nagrania do filmu „Ranczo zemsta Wiedźm”. Ze scenariuszem produkcji miał się już zapoznać Artur Barciś, który odgrywa postać Czerepacha.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Scenariusz jest znakomity, a i ludzie czekają na ten film. Wiem, bo często piszą do mnie w tej sprawie”

– powiedział PAP Life Artur Barciś.

Czytaj też: Wiśniewski z byłą żoną przekazali nowinę. Tego się nikt nie spodziewał

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niestety na planie produkcji ma zabraknąć jednej osoby. Jest nią Katarzyna Żak, która od 2006 roku wciela się w postać Solejukowej. Aktorka jak do tej pory miała nie otrzymać telefonu od producentów filmu. Czy w takiej sytuacji zabraknie Solejukowej w filmie?

Ranczo bez czołowej gwiazdy?

„Szczerze powiem, że ja na ten temat nic nie wiem. Myślę, że jeżeli ktoś zadzwoni z konkretnymi propozycjami, wtedy my – aktorzy – będziemy mogli coś powiedzieć”

– wyznała żona Cezarego Żaka w rozmowie z serwisem Plejada. Czyżby aktorki miało zabraknąć?

Na temat filmu wypowiedział się również reżyser – Wojciech Adamczyk. W rozmowie z Polską Agencją Prasową podkreślił, że chciałby, aby sceny do filmu były kręcone latem, ponieważ wówczas Wilkowyje wyglądają najlepiej.

„Chcemy kręcić latem, bo Wilkowyje najlepiej wyglądają o tej porze roku. (…) Nie ma żadnych zmian w obsadzie aktorskiej. Pojawią się nowi bohaterowie, ale raczej na drugim planie”

– wyjawił Wojciech Adamczyk w rozmowie z PAP Life.

Premiera Ranczo zemsta Wiedźm: Katarzyna Żak,  Cezary Żak,  Ilona Ostrowska,  Artur Barciś i Paweł Królikowski to największe gwiazdy serialu Ranczo.
Ranczo/ screen YouTube

Źródło: SE/ screen YouTube

Tagi: Ranczo zemsta Wiedźm, Premiera, Żak

POLECAMY TAKŻE:

Kurdej-Szatan straciła fortunę przez TVP. Znamy sumę

Orbán powiedział ostro co myśli o działaniach Unii. Mogą być kłopoty

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

Andrzej Duda ostro nt. PolExit. Będzie wyjście Polski?

Timmermans pogrążył opozycję! PiS może świętować

Holland napisała list do Anglików ws. BrExit-u. Lepiej usiądźcie

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →