Niespodzianki w „Rolnik szuka żony”! Nikt się tego nie spodziewał

Jakub i Anna oraz Seweryn i Marlena z Rolnik szuka Żony będą bez wątpienia w gronie zainteresowania widzów z powodu zbliżającego się odcinka popularnego programu TVP. Czym tym razem zaskoczy nas Marta Manowska i jej samotni rolnicy? Najciekawsza sytuacja jest aktualnie u Jakuba i Seweryna. Obaj panowie dokonali już ostatecznej selekcji i w ich gospodarstwach pozostała tylko jedna uczestniczka programu. Inaczej sytuacja wygląda u Adriana i Sławka, którzy wciąż muszą dokonać wyboru między trzema kandydatkami. Kogo ostatecznie wybiorą?

Czytaj też: Syn Gessler szczerze o matce. Będziecie w szoku, co o niej myśli!

Rolnik szuka Żony to bez wątpienia jedno z najbardziej popularnych show telewizyjnych TVP. W programie występuje grupa rolników-singli, którzy poprzez udział w programie chcieliby znaleźć towarzyszkę/towarzysza życia. Zerowym odcinku przedstawiane są sylwetki kandydatów/kandydatek, a zainteresowane panie/panowie są proszeni o przysłanie listów do wybranego rolnika. W kolejnych etapach rolnicy eliminują kolejne z trzech kandydatek aż do momentu, kiedy powstanie tylko jedna uczestniczka. Historia programu pokazuję jednak, że nie zawsze zwyciężczyni selekcji okazuje się być wybranką serca rolnika.

Rolnik szuka Żony odcinek 7

Jakub i Anna oraz Seweryn i Marlena z Rolnik szuka Żony będą bez wątpienia w gronie zainteresowania widzów z powodu zbliżającego się odcinka popularnego programu TVP. Czym tym razem zaskoczy nas Marta Manowska i jej samotni rolnicy? Z zapowiedzi siódmego odcinka możemy wywnioskować, że z pewnością na gospodarstwach u rolników będzie się sporo działo. Marlena będzie chciała zbliżyć się do Seweryna, a z kolei Jakub i Anna przeżyją pierwsze daleko idące wyznania.

Jakub i Anna oraz Seweryn i Marlena z Rolnik szuka Żony będą szykować widzów TVP. Czym tym razem zaskoczy nas Marta Manowska?
Rolnik szuka Żony/ screen YouTube

Czytaj też: Wiśniewski komentuję karierę byłej żony. Padły mocne słowa

Seweryn w „Rolnik Szuka Żony”

Marlena pozostała jako jedyna kandydatka w domu Seweryna. 21-latka od początku programu podkreślała, że bardzo jej zależy na Sewerynie. W zapowiedzi programu decydujemy się, że Seweryn wyznaję, że bardzo boi się kolejnego rozczarowania. To stawia w nowej pozycji Marlenę, która jak do tej pory czuła się bardzo pewnie. Z kolei Kuba i Anna również spędzają sporo wolnego czasu ze sobą. Podczas najbliższego odcinka będziemy mogli zauważyć, że relację między Anną, a Jakubem bardzo mocno pójdą do przodu. Natomiast Adrian i Sławomir wciąż mają do wyboru aż troje kandydatek. Na ten moment ciężko wyłonić u obu panów jakąkolwiek faworytkę.

Tagi: Rolnik Szuka Żony, Seweryn, TVP

POLECAMY:

Nie uwierzycie, co zrobiła Doda! Totalna zmiana u wokalistki
Przerażona Kurdej Szatan! Popek nie dał jej wyboru
Michał Szpak nago na Instagramie! Fani w szoku
Straszna wpadka Gąsiewskiej! W sieci zawrzało
zy Wojewódzki ujawni prawdę? Ludzie zniecierpliwieni

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →