Anna podała powód rozstania z Kubą. Fani są w szoku
Anna i Jakub/ screen YouTube

Anna i Jakub to gwiazdy ubiegłej edycji programu „Rolnik Szuka Żony” w TVP. Dla wielu była to para faworytów, którym przede wszystkim miała udać się miłość. Niestety rzeczywistość okazała się być zupełnie inna. Anna (gwiazda „Rolnik Szuka Żony”) na portalu Instagram poinformowała fanów o rozstaniu z Kubą. Dla wielu osób bardzo dziwny wydał się fakt, że Anna i Jakub praktycznie nie publikują zdjęć od pewnego czasu. Fani z tego powodu zaczęli zadawać liczne pytania. W takiej sytuacji Anna już dłużej nie mogła ukrywać prawdy. Uczestniczka programu „Rolnik Szuka Żony” postanowiła publicznie poinformować o rozstaniu z Kubą. Dziś już znamy powód ich rozstania. Dlaczego Anna i Jakub z „Rolnik Szuka Żony” rozstali się?

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Fani we łzach. Reżyser „Ranczo” potwierdził tragiczne wieści o Królikowskim.
  2. Roxie przerwała milczenie. Ujawniła co działo się za kulisami Eurowizji
  3. Sensacja! Kwiatkowski podjął szokującą decyzję -wydał specjalne oświadczenie

Anna i Jakub z „Rolnik Szuka Żony” rozstali się

Jakub i Anna byli jedną z najbardziej lubianych par ubiegłej edycji programu „Rolnik Szuka Żony”. Ich sympatia rozwijała się bardzo szybko. Do domu Kuby zostały zaproszone dwie kandydatki. Były nimi Anna i Ewa. Szybko się jednak okazało, że serce rolnika szybciej bije przy Annie. W takiej sytuacji Jakub podjął decyzję o podziękowaniu Ewie za udział w programie i za otrzymany od niej list. Dalej mogłoby się wydawać, że będzie tylko lepiej. Szybko pojawiły się pierwsze pocałunki i nieśmiałe deklarację. Jakub i Anna program zakończyli jako para. Niestety od pewnego czasu przestali publikować wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Kilka dni temu okazało się, że kochankowie nie są już razem. Pierwsza smutną wiadomość podała Anna. Następnie informacje postanowił potwierdzić Jakub.

Czytaj też: Kidawa-Błońska ponownie zaskoczyła. Polacy nie dowierzają

Wyjaśnienia Anny, a także Kuby

„Z uwagi na szacunek dla ludzi którzy nam bardzo kibicowali i trzymali kciuki za naszą miłość czuję się zobowiązana do wyjaśnienia dlaczego od jakiegoś czasu nie zamieszczam zdjęć z Kubą. Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest dlatego też wolałam milczeć ale niestety po programie okazało się że każdy z nas inaczej rozumie słowo,,rodzina,, a że każdy doskonale wie czego chce i szuka to nasze drogi się rozeszły”

– napisała na Instagramie Anna.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Uwaga! Ikea masowo wycofuje produkt. Wydziela groźną substancję

Do tych doniesień odniósł się również Jakub.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Drodzy Fani Rolnik szuka żony !
Życie pisze różne scenariusze, raz lepsze, raz gorsze. Niestety mój związek z Anią zakończył się. Ostatnie tygodnie pokazały nam, że różnimy się w zbyt wielu sprawach, by zaryzykować i iść wspólnie przez życie do końca naszych dni. Nie żałuję żadnej chwili spędzonej razem z Anią i jej synkiem , mam nadzieję, że jeszcze spotkamy się kiedyś jako znajomi. Życzcie nam powodzenia. Kuba.”

– napisał Kuba.

Dziś powód rozstania postanowiła przybliżyć Anna, która stwierdziła, że:

„Nie każdy zakochuje się tak szybko. Poza tym to nie była tylko moja decyzja o rozstaniu”

– napisała Anna.

Anna i Jakub to gwiazdy ubiegłej edycji programu Rolnik szuka żony w TVP. Dlaczego Anna i Jakub z Rolnik szuka żony rozstali się?
Anna i Jakub/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

Świat muzyki w szoku. Justin Bieber znęcał się nad Gomez – Selena ujawniła wszystko

Ostatni wywiad Zbigniewa Wodeckiego. Powiedział co myśli o…

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

Ryszard Kotys przegrywa walkę o życie – smutne wieści o Paździochu z serialu „Świat według Kiepskich”

Po tym występie w „The Voice Kids” zawrzało! Cleo nie wytrzymała

Agent Tomek zaczął sypać – PiS ma jednak na niego haki

/Rolnik szuka żony TVP