Doda stawia wymagania. Wystąpi tylko pod jednym warunkiem

Doda i jej koncerty bez wątpienia cieszą się olbrzymią popularnością wśród fanów. Dorota Rabczewska w te wakacje sporo koncertuje z zespołem Virgin, lecz nie ma w tym żadnego przypadku. Powodem całej sytuacji jest pożegnanie gwiazdy ze swoim ukochanym zespołem, w którym stawiała pierwsze kroki na scenie. W związku ze sporą liczbą koncertów warto zaznaczyć, iż piosenkarka ma bardzo wygórowane oczekiwania wobec organizatorów. Wymieniła je niedawno na portalu instagram.

Doda i jej koncerty

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska przeraziła fanów! Przestrzega wszystkich na Insta

Koncerty Dody z zespołem Virgin cieszą się tego lata sporą popularnością. Gwiazda co tydzień występuje w innej miejscowości. Okazuje się jednak, że aby Doda mogła wziąć udział w koncernie, należy wcześniej spełnić jej wygórowane wymagania, o których niedawno napisała swoim fanom na portalu instagram. Czyżby nie wszystkim było dane posłuchać na żywo znanej gwiazdy?

Doda stawia wymagania na koncerty. Dorota Rabczewska na portalu instagram określiła swoje wymagania dotyczące koncertów z zespołem Virgin.
Doda stawia wymagania na koncerty. Dorota Rabczewska na portalu instagram określiła swoje wymagania dotyczące koncertów z zespołem Virgin.

Dorota Rabczewska stawia wymagania

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szok! Gessler powiedziała wprost jakie ma plany wobec Polek

Doda w swoim poście na portalu instagram podkreśliła, iż aby mogła wystąpić, należy spełnić pewne jej wymagania. Chodzi tu przede wszystkim o miejsce, w którym artystka będzie odpoczywać i spać zarówno przed, jak i po koncercie. W pobliżu pokoju wokalistki nie mogą być dzieci, pracujące agregaty, kuchnię, wesela oraz pomieszczenie musi być bez klimatyzacji. Można powiedzieć, iż gwiazda ceni sobie po prostu święty spokój.

– Miejsce mojego spania musi być bez hałasu, bez agregatów, bez klimatyzacji, bez dzieci biegających, bez wesel, bez urodzin, bez pań sprzątających o 6 rano oraz bez kuchni, która gotuje na dzień następny. Uwaga jestem tu, ja i mucha. Pozdrawiam serdecznie z odludzia. Skończyłam jako wariatka — pisze Doda.

Budowa i remont - porównaj na Ceneo

POLECAMY:

Wiśniewski ostro przegiął! Nie darowali mu tego na Insta
Gessler wygląda okropnie! Zdjęcie, które dodała przeraża
Wiśniewski naprawdę to powiedział! Chodzi o penisa…
Nowe informacje o zdrowiu Kotysa! Jest źle
Bieniuk ma poważny problem. Wstrząsające fakty w sprawie

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →