Dzień po pogrzebie usłyszeli głośne dźwięki z trumny. Otworzyli wieko i zamarli. Ten widok wstrząsnął wszystkimi

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ukochany odwiedził jej grób dzień po pogrzebie, nagle usłyszał dziwne dźwięki dochodzące z trumny, czy dziewczyna została pochowana żywcem? To co zobaczono po otwarciu wieka wprawiło wszystkich w osłupienie.

Dzień wcześniej zakończył się jej pogrzeb, jednak ukochany, który nie mógł pogodzić się ze stratą, postanowił odwiedź grób. Była młoda i nie powinna jeszcze odejść z tego świata. Dodatkowo była w ciąży. Dziewczyna znalazła się w nieodpowiednim miejscu o nie odpowiednim czasie. Doszło do strzelaniny i jak orzekli lekarze młoda kobieta, Neysi Perez z Hondurasu, ze stresu i strachu dostała zawału serca. Stwierdzono zgon. Jednak jej partner dzień po pogrzebie usłyszał niepokojące dźwięki dochodzące z trumny, która znajdowała się w krypcie. Czyżby lekarze się pomylili i dziewczyna została pochowana żywcem?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Skandal: Ewa Krawczyk poszła do syna Krawczyka. Nie wiedziała że ją nagrał

Odwiedził grób dzień po pogrzebie, usłyszał dźwięki z trumny, czy dziewczyna została pochowana żywcem?

Przerażony chłopak natychmiast pobiegł po pracownika cmentarza. Ten już na miejscu także usłyszał dziwne dźwięki dochodzące w krypty. Jak podają media od momentu zgłoszenia sprawy władzom cmentarza do wydobycia trumny minęło kilka godzin. Wszystko miało miejsce na jednym z cmentarzy w La Entrada w zachodnim Hondurasie. Grupa mężczyzn jak najszybciej starała się rozbić plomby i wydobyć trumnę, z której słychać było wcześniej niepokojące dźwięki.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Według tego, co podają światowe media, mogło tam dojść do fatalnej w skutkach pomyłki i dziewczyna została pochowana żywcem. To co zobaczyli wszyscy obecni po wyciągnięciu trumny z rodzinnej krypty wprawiło ich w osłupienie. Co prawda u dziewczyny nie stwierdzono żadnych oznak życia, jednak jeden fakt poddał w wątpliwość ocenę lekarzy orzekających jej zgon po wypadku.

Czytaj również: Putin ujawnił listę „nieprzyjaznych państw”. Europa zamarła

Mimo, że dziewczyna nie wykazywała żadnych oznak życia, zebrani zwrócili uwagę na zbitą szybkę w trumnie. Nikt nie umiał tego wytłumaczyć, dlatego stąd wzięła się teoria, że dziewczyna została pochowana żywcem, ale niestety zmarła w trumnie zanim ją wydobyto na powierzchnię. Jednak miejscowi lekarze nadal utrzymują, że do żadnej pomyłki nie doszło, a dziwne dźwięki jakie miały dochodzić mogły być wymysłem zrozpaczonego chłopaka.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Źródło: Wp

Polecamy również:

Miała 6 lat, gdy matka sprzedała ją pedofilom. „Gdy protestowałam pokazywali ciała dziewczynek”…

Szokujące wyznanie Grabowskiego. Ujawnił prawdę o serialu „Świat według Kiepskich”

Właśnie spełnia się przepowiednia Jackowskiego! Dalsza część jest przerażająca

Nie żyje Jakub Stępniak znany jako Kuba Ka. Miał 35 lat

Testament Krzysztofa Krawczyka ujawniony. Przeżyli ogromny szok

Klaudii El Dursi puściły nerwy na wizji, nie wytrzymała. To poszło na żywo

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Daniel Wyrzykowski

Interesuję się wieloma rzeczami, jednakże najwięcej uwagi poświęcam bieżącym wydarzeniom ze świata show-biznesu. Twierdzę, że w każdej plotce jest ziarno prawdy
View all posts by Daniel Wyrzykowski →