Grabowski przerwał milczenie! Ma serdecznie dość

Świat według Kiepskich Grabowski Andrzej. Andrzej Grabowski jest odtwórcą jednej z głównych ról w serialu emitowanym na antenie telewizji Polsat „Świat według Kiepskich”. Ferdek Kiepski stał się wizytówką serialu. Niestety ofiarą postaci padł wcielający się w niego Grabowski. Czy podobne rozterki mają również grający Boczka Dariusz Gnatowski, czy odtwórca roli Paździocha Ryszard Kotys?

Postać Ferdynanda Kiepskiego jest na tyle charakterystyczna i barwna, że determinuje w zasadzie całą treść serialu i klimat w jakim się obraca. Tajemnicą nie jest również to, że większość ludzi, którzy widzieli serial Świat według Kiepskich bardzo często utożsamia postaci fikcyjne występujące w produkcji z aktorami jacy się w nie wcielają.

CZYTAJ TAKŻE: Kożuchowskiej puściły nerwy! Urządzili jej piekło

Na własnej skórze przeżył to chyba każdy aktor grający w popularnym serialu. Nie wszystkim to jednak pasuje. Kiedyś Dariusz Gnatowski skarżył się, że ma dość wołania za nim „E! Panie Boczek!”. Teraz d tego grona dołączył Andrzej Grabowski. Nie był jednak w swoich pretensjach tak delikatny jak Gnatowski.

Świat według Kiepskich Grabowski Andrzej : Nie jestem Ferdkiem!

Świat według Kiepskich Grabowski Andrzej (Ferdek Kiepski), Dariusz Gnatowski, Ryszard Kotys na stałe goszczą w tv Polsat. Teraz Grabowski przerywa
Świat według Kiepskich Grabowski Andrzej (Ferdek Kiepski), Dariusz Gnatowski, Ryszard Kotys na stałe goszczą w tv Polsat. Teraz Grabowski przerywa

Wielokrotnie wspomina, że ludzie traktują go jakby nagle wyłonił się z telewizora. Traci wtedy swoją prawdziwą tożsamość, ponieważ dla wielu ludzi którzy spotykają go na ulicy jest po prostu tym „Ferdkiem” którego widzą w serialu „Świat według Kiepskich”.

Skarżył się, że nie może spokojnie zrobić zakupów, zatankować paliwa, dlatego że ludzie zaczynają chichotać, rzucać hasłami z serialu oraz ukradkiem robić mu zdjęcia. To jednak nie jest najgorsze. Andrzej Grabowski najbardziej nie lubi tego typu ludzi, którzy podchodzą do niego, nazywają cycem i zapraszają na „browara”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wpadka serialu “Na Wspólnej”! Zrobili to przed śmiercią Kingi

Fakt, może to być dla człowieka uciążliwe, tym bardziej, że Grabowski w rolę Ferdynanda Kiepskiego wkłada wiele wysiłku. Wygląda na to, że rola, która wyniosła jego popularność na piedestał stała się teraz jednym z jego największych przekleństw.

A co wy sądzicie o takiej postawie ludzi? Sądzicie że Andrzej Grabowski przesadza, czy może jego pretensje są mocno uzasadnione?

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Gessler wrzuciła szokujący film. Coś tu jest grubo nie tak! Czy ona?… (Film)
Kidawa Błońska zmiażdżona przez Mazurka! To trzeba zobaczyć (wideo)
Śmiertelnie skażony produkt w popularnej sieci! Natychmiast go wyrzuć

Świat według Kiepskich Grabowski Andrzej (Ferdek Kiepski), Dariusz Gnatowski, Ryszard Kotys na stałe goszczą w tv Polsat. Teraz Grabowski przerywa

, , , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *