Namówiła męża na klub dla swingersów. Był przerażony tym co zobaczył

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Patrycja Ceglińska-Włodarczyk poruszyła temat tabu. Dotknęła tej sfery życia Polaków o jakich głośno się nie mówi. Takie rzeczy dzieją się jedynie za zamkniętymi drzwiami, w zaciszach domowych i… klubach swingerskich. Ebook „Więcej niż Dwoje” opowiada o kobietach, które spełniając swoje fantazje seksualne postanowiły nie skupiać się tylko na jednym partnerze. Poligamiczne Polki. Co o nich wiadomo? Co to jest klub dla swingersów? Autorka wsadza kij w mrowisko.

Czytaj też: Nagranie z pokoju córeczki przeraża. Gdy to zobaczyli natychmiast wezwali policję

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Katarzyna to jedna z kobiet, która zdecydowała się porozmawiać z autorką Ebooka. Kobieta ;postanowiła podzielić się swoją historią. Klasyczna rodzina. Mąż, żona, trójka dzieci. Jednak Kasia po trzeciej ciąży poczuła, że teraz chce zawalczyć o siebie. Postanowiła po latach związku zacząć spełniać swoje fantazje seksualne.

Początkowo namawiała męża do eksperymentowania w łóżku, ten jednak nie chciał o tym słuchać i konsekwentnie odmawiał wszelkich udziwnień. To zaczęło Kasi przeszkadzać. Wkrótce zdradziła męża. Zdrada odbiła się mocno na ich związku. Postanowili go jednak ratować. On postanowił spróbować niektórych proponowanych przez partnerkę rzeczy, ona chciała pozostać w małżeństwie z kochającym mężem spełniać fantazje seksualne.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Odwiedzili klub dla swingersów, on był przerażony, ona zachwycona

„Kiedy moja zdrada wyszła na jaw i zdecydowaliśmy, że chcemy ratować małżeństwo, zaczęliśmy wprowadzać do naszego łóżka trochę urozmaicenia. W pewnym momencie pojawił się też temat klubów swingerskich, o których najprawdopodobniej przeczytałam w internecie. Przyjęliśmy wiele różnych założeń, na przykład to, że mój mąż moderuje całe nasze wyjście, że to on na wszystko wyraża zgodę i poszliśmy. To był mój pierwszy raz. Ja byłam zachwycona, mój mąż był przerażony, co się bardzo mocno na nas odbiło. Po mojej zdradzie bardzo chciałam ratować nasz związek. Postawiłam wszystko na jedną kartę, skupiłam się na tym, aby odbudować naszą relację.” – mówi Katarzyna.

Czytaj też: Przerażające. Pielęgniarka ujawniła co dzieje się z dziećmi, które przeżyły aborcję

To jednak nic nie dało. Pewnego dnia gdy wspólnie zdecydowali się na wizytę w klubie swingerskim doszło do „przełomu”. Ona twierdzi, że była zachwycona tym co tam zobaczyła. On był przerażony. Ich małżeństwo nie przetrwało tej próby. O tej oraz pozostałych historiach Polek możesz przeczytać tutaj: Rozmowy bez tabu o seksie, relacjach i związkach (how2.shop)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Fragment wypowiedzi Katarzyny pochodzi z powyższego ebooka.

Polecamy także:

To małżeństwo nie śpi ze sobą od 8 lat. Powód mocno zaskakuje…

Rozszyfrowano list opętanej zakonnicy sprzed 350 lat. Przerażająca treść

Nagle podczas pogrzebu stało się coś, czego nikt nie potrafi wyjaśnić. To nagranie obiega świat

Michał Wiśniewski naprawdę to powiedział! Zaczął gadać o… penisie

Seryjny morderca-kanibal zatrzymany. W domu na stole leżały szczątki, gdy policjanci zeszli do piwnicy byli przerażeni (Zdjęcia)

Przerażające nagranie. Kopnął staruszka w plecy i zrzucił do kanału, później śmiejąc się uciekł. Złapali go…

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →