Krystyna Pawłowicz załamana! Błaga o pomoc! Odpowiedź przyszła natychmiast

Krystyna Pawłowicz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobistości polskiej polityki, dlatego też udziela się bardzo mocno w mediach społecznościowych. Jej wypowiedzi są często kontrowersyjne, dlatego prawie nigdy nie przechodzą bez echa. Także jej konta na Facebooku i Twitterze śledzi bardzo wielu użytkowników. Pawłowicz Twitter

To właśnie do nich posłanka Pawłowicz zgłosiła się o pomoc. Zdesperowana Krystyna Pawłowicz błagała śledzących jej konta internautów o pomoc w rozwiązaniu problemu, z którym się boryka. Ktoś założył fałszywe konto na Twitterze i podszywa się pod nią, powodując rozpacz i niemoc posłanki.

Krystyna Pawłowicz Twitter

Krystyna Pawłowicz Twitter, Facebook
Krystyna Pawłowicz Twitter, Facebook

Posłanka nie umiejąc sobie poradzić z tym problemem napisała na swoim koncie:

ZOBACZ WIĘCEJ: Grabowski podsumował króla TVN jednym zdaniem. Wojewódzki zatkany (wideo)

„UWAGA , ktoś założył FAŁSZYWE konto na moje nazwisko i z moim zdjęciem !!! Omijajcie je. Czy ktoś może to zgłosić jako podszywające się pod kogoś innego ? Ja nie umiem…Poproszę.”

Na szczęście fani posłanki nie zawiedli i szybko sprawa została rozwiązana, dlatego pani Pawłowicz mogła podziękować za pomoc, której jej udzielono.

Pawłowicz Twitter – Podziękowania

„WSZYSTKIM bardzo dziękuję za pomoc w usunięciu fałszywego, obrażającego mnie profilu na TT. Co ja bym bez Państwa zrobiła…? Dziękuję.”

Niestety problem został załatwiony tylko częściowo. Właściciel fałszywego profilu zmienił tylko wcześniejsze zdjęcie posłanki, które widniało jako profilowe, na grafikę z napisem konstytucja. Zmianie także uległa też nazwa konta na Krysia.P i działa dalej, dlatego sprawa nie została rozwiązana do końca.

CZYTAJ DALEJ: Gessler złożyła szokującą deklarację! Jej fani zdębieli

„Jednak to konto NADAL działa, tylko lekko zmienione, inne zdjęcie. Czy można znowu ją zgłaszać? A jak zmieniono już zdjęcie na napis konstytucja i nazwę na Krysia.P to też zgłaszać? Już nie bardzo.”- zastanawia się co dalej uczynić z tym faktem posłanka.

POLECAMY:

Cezary Pazura wrzucił szokujące zdjęcie. Fani przerażeni. Co mu się stało?
Uwaga: Zmasowany atak. Możesz stracić wszystkie pieniądze
Majstersztyk: Grzegorz Braun GASI Mieszkowskiego w TVP! To trzeba zobaczyć (wideo)
Grumpy Cat nie żyje! Wielka żałoba w internecie
Awantura w Polsacie. Patryk Jaki ściąga na ziemię Joannę Muchę ws. pedofilii (wideo)
Scheuring Wielgus zmasakrowana u Mazurka. Tego się nie spodziewała! (wideo)

Pawłowicz Twitter

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →