Wojewódzki upokorzony przez Kukiza. Widzieli to wszyscy

Wojewódzki Kukiz. Samozwańczy „król TVN”. Dla jednych osób jest ikoną polskich celebrytów, natomiast dla drugich kontrowersyjną gwiazdą, która swoimi wypowiedziami wzbudziła nie raz falę awantur pomiędzy jego zwolennikami a przeciwnikami. Paweł Kukiz, Kuba Wojewódzki TVN

Polecamy przeczytać: Wpadka TVN! Dziennikarce “Wyborczej” coś się wyrwało. To trzeba zobaczyć (Film)

Wojewódzki od paru lat jest prowadzącym popularnego w całym kraju programu talk-show „Kuba Wojewódzki”, w którym gości zarówno gwiazdy polskiego kina, jak i również polityki. Jednym z jego gości był między innymi Paweł Kukiz, dlatego nie było tak łatwo. Muzyk słynie bowiem z równie ostrego języka i ciętej riposty.

Polecamy również: Kidawa Błońska zmiażdżona przez Mazurka! To trzeba zobaczyć (wideo)

Wojewódzki Kukiz jako polityk

Były muzyk od już prawie 4 lat jest zaangażowany głównie sprawami polityki. Aktualnie jego ugrupowanie Kukiz’15, znajduje się w polskim parlamencie jako trzecia jego siła. Podczas rozmowy Kukiz-Wojewódzki, muzyk nie wytrzymał stylu prowadzenia rozmowy przez showmena i zaczął w radykalny sposób go upominać. Dziennikarz muzyczny zwrócił uwagę Kukizowi, iż promowane przez niego poglądy mogą spowodować niechęć do niego ze strony jego fanów, którym tego typu narracja polityczna może przeszkadzać.

Mocna odpowiedź Pawła Kukiza

Kuba Wojewódzki TVN, Paweł Kukiz, Wojewódzki Kukiz
Kuba Wojewódzki TVN, Paweł Kukiz, Wojewódzki Kukiz

Paweł Kukiz w stanowczy sposób odpowiedział, że na takich osobach mu nie zależy, określając ich stadem baranów.
Dodatkowo poseł ósmej kadencji Sejmu, przypomniał Wojewódzkiemu, że państwo polskie możemy zmienić jedynie przez zmianę systemu.

https://youtu.be/UAj7Tl6ajvg

Kontrowersyjny TVN

Stacja TVN najlepszej opinii w polskim społeczeństwie nie posiada. Stacja zdecydowanie od kilku lat opowiada się po stronie partii o zabarwieniu lewicowym oraz liberalnym. Partie prawicowe są stawiane najczęściej w najgorszym możliwym świetle, co zraża widzów do oglądania kanałów tej telewizji. W 2016 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wydała mało przychylną opinię o TVN, w której zarzucała stacji brak objetywizmu oraz szerzenie mowy nienawiści. Wiele razy mogliśmy być świadkami sytuacji podczas wejść na żywo, kiedy to reporterzy stacji usłyszeli wiele gorzkich słów na swój temat od napotkanych na ulicy przechodniów.”

Najnowsze informacje:

Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)

Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)

Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie

Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)

Kuba Wojewódzki TVN, Paweł Kukiz

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →