Magda Gessler wypowiedziała się o LGBT. Zmieszali ją z błotem

Kuchenne Rewolucje Gessler. To jedna z największych gwiazd komercyjnej stacji TVN. Wszystko za sprawą programu, który prowadzi. Kuchenne Rewolucje podbiły serca polaków, dlatego wciąż od lat nieprzerwanie Magda bryluje w mediach. Teraz postanowiła wypowiedzieć się na bardzo kontrowersyjny temat, dlatego pewnie padły na nią gromy od internautów. Magda Gessler LGBT, Gessler Instagram, Gessler tolerancja, Kuchenne Rewolucje 23 maj.

Kim jest Magda Gessler?

Polecamy przeczytać: Wpadka TVN! Dziennikarce “Wyborczej” coś się wyrwało. To trzeba zobaczyć (Film)

Jest restauratorką, która prócz wielu punktów restauracji posiada także swój program, który jest emitowany w stacji TVN, w wyniku czego Gessler nierzadko wzbudzała kontrowersje w polskim społeczeństwie. Do dziś wiele osób może pamiętać jej skórzaną kurtkę z sierpem i młotem na plecach, w której wystąpiła w jednym z odcinków swojego programu.

Polecamy również: Kidawa Błońska zmiażdżona przez Mazurka! To trzeba zobaczyć (wideo)

Magda Gessler LGBT

Teraz celebrytka postanowiła zabrać głos w sprawie, która jest bardzo głośno komentowana w Polsce od pewnego czasu. Chodzi dokładnie o kwestie praw i przywilejów osób ze środowiska LGBT.
Gessler aktualnie znajduje się na wakacjach i postanowiła wstawić zdjęcie, które wzbudziło sporą falę komentarzy internautów.

Kuchenne Rewolucje Gessler : Kontrowersyjna fotografia

Chodzi o fotografie dwóch mężczyzn w bardzo czułych objęciach na jednej z plaż. Internauci na temat tej fotografii mieli zdecydowanie mieszane uczucia. W Polsce zdecydowanie dominuje przekonanie, iż takie czułości powinny ograniczać się do sytuacji w zaciszu domowym, dlatego nie dziwi fakt, że na celebrytkę spadły gromy.

„Dla mnie jakoś niesmacznie… Niech sobie są… Ale wole tego nie widzieć” – przyznała internautka.

„Na nic homoprooaganda – tolerancja to nie znaczy tyle, co akceptacja i afirmacja. My nie mamy żadnej fobii, tylko nie zgadzamy się siła na promocje zachowań dewianckich jako normalne. Przy czym społecznie je tolerujemy od lat, póki nie wychodzą poza granice prawa” – napisano w kolejnym komentarzu.

Kuchenne Rewolucje Gessler

Kuchenne Rewolucje Gessler, Magda Gessler LGBT, Gessler Instagram, Gessler tolerancja, Kuchenne Rewolucje 23 maj
Kuchenne Rewolucje Gessler, Magda Gessler LGBT, Gessler Instagram, Gessler tolerancja, Kuchenne Rewolucje 23 maj

Celebrytka słynie przede wszystkim z programu Kuchenne Rewolucje. Formuła programu polega przede wszystkim na udzielaniu pomocy restauracjom i barom w całym kraju, które chcą coś zmienić w swojej działalności lub mają zamiar wyjścia z finansowego dołka. Wielokrotnie udaje się pomóc, dlatego program wciąż wiedzie prym w stacji TVN.

Najnowsze informacje:

Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)

Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)

Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie

Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)

Gessler Instagram, Magda Gessler LGBT, Gessler Tolerancja, Gessler Instagram, Gessler Facebook, Kuchenne Rewolucje 23 maj

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →