Lichocka poniesie konsekwencje. Najnowsze wieści z Nowogrodzkiej

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Posłanka Lichocka z PiS za swój gest, środkowy palec jaki pokazała w Sejmie, poniesie konsekwencje. Tak głoszą najnowsze wieści z Nowogrodzkiej.

Joanna Lichocka poniesie konsekwencje

Posłanka Lichocka z PiS za swój gest ,środkowy palec jaki pokazała w Sejmie, poniesie konsekwencje. Tak głoszą najnowsze wieści z Nowogrodzkiej
Joanna Lichocka (PiS) poniesie konsekwencje. Najnowsze wieści z Nowogrodzkiej / zrzut ekranu

Sytuacja jaka miała miejsce w Sejmie odbiła się szerokim echem. Wywołała falę krytycznych komentarzy. Chodzi tu o gest jaki posłanka Lichocka z PiS pokazała w Sejmie wystawiając środkowy palec w kierunku opozycji. Początkowo członkini Prawa i Sprawiedliwości tłumaczyła, że usiłowała jedynie przetrzeć oczy, bądź odgarnąć włosy, jednakże nikt nie dał temu wiary. Ostatecznie kobieta musiała przeprosić za mało parlamentarne zachowanie. Zapewne szeroka fala komentarzy z różnych stron skłoniła prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego do podjęcia kroków w tej sprawie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TO RÓWNIEŻ JEST W TEMACIE: Owsiak nie wytrzymał! Wtrącił się w sprawę Lichockiej – tak ostro jeszcze nie było

Najnowsze wieści z Nowogrodzkiej nie są przychylne dla posłanki PiS. Lichocka poniesie pierwsze konsekwencje z tytułu swojego skandalicznego zachowania. Podjęto decyzję o tym, że nie będzie ona rzeczniczką prasową sztabu i kampanii prezydenta Andrzeja Dudy. Informacje przekazali dziennikarze RMF FM. Nieoficjalnie mówi się, że posłanka Lichocka miała otrzymać to stanowisko 15 lutego. Do awansu jednak nie dojdzie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gest w Sejmie był niepotrzebny, Lichocka pogrążona przez „środkowy palec”

Według ustaleń dziennikarzy RMF FM, Jarosław Kaczyński był największym zwolennikiem kandydatury Joanny Lichockiej na wyżej wspomniane stanowisko. Zaskoczeniem może być fakt, że reszta sztabu zarówno tego formalnego jak i nieformalnego była przeciwko.

Sytuacja jednak sama się rozwiązała po tym jak Lichocka wykonała słynny już gest w Sejmie pokazując opozycji środkowy palec. Jarosław Kaczyński zdecydował, że posłanka nie obejmie uprzednio zagwarantowanego stanowiska w najbliższych wyborach prezydenckich.

Jak wynika z doniesień RMF FM, gest jaki wykonała Lichocka wywołał falę wzburzenia na Nowogrodzkiej. Koledzy z partii mają jej za złe nie tylko zachowanie, ale również dalsze nieporadne i idiotyczne wręcz tłumaczenia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Prawo i Sprawiedliwość „licząc straty” po wybryku swojej posłanki ustaliło, że nagranie z Lichocką w roli głównej zobaczyło blisko 20 mln osób. Teraz posłanka PiS, Joanna Lichocka musi ponieść konsekwencje.

Źródło: RMF FM

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Gessler wywołała gigantyczna aferę! W ostrych słowach obraziła wszystkich Polaków

Popularny produkt niebezpieczny- GIS ostrzega! Wyrzuć go

Paweł Królikowski zrobił to przed szpitalem! Nagranie wyszło na jaw

Rozenek wyśmiała Rusin. Konflikt trwa w najlepsze

Cichopek przeżywa kryzys w małżeństwie? Znamy szczegóły

Tajemniczy obiekt 2669 na Mazurach. Władze trzymały to w sekrecie


window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →