Gessler wrzuciła szokujący film. Coś tu jest grubo nie tak! Czy ona?… (Film)

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler (Kuchenne rewolucje, TVN) bryluje w mediach komercyjnych ale i społecznościowych między innymi na Facebook, czy Instagram. Wielokrotnie podkreślała, że jest uzależniona od kontaktu ze swoimi fanami. Tym razem oglądając to co wrzuciła, trzeba się mocno zastanowić. Czy alkohol był przyczyną tego, co zrobiła Magda Gessler?

Gwiazda polskiej sceny kulinarnej programu „Kuchenne Rewolucje” jest postacią bardzo barwną. Niejednokrotnie dała się poznać jako osoba bardzo kontrowersyjna. Wszystko głównie przez zachowania i czyny jakie możemy oglądać podczas emisji kolejnych odcinków kasowego programu telewizji TVN.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Roksana Węgiel załamana! Wolałaby, żeby to nigdy ją nie spotkało (Zdjęcie)

Tym razem odwiedzając jej oficjalne konto na Instagramie, natkniemy się na film nagrany najprawdopodobniej telefonem komórkowym. Także można usłyszeć podczas nagrania Magda Gessler mówi rzeczy, które można uznać co najmniej za zbereźne. Do tego dość dziwnie się zachowuje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler szokuje filmem na Instagramie, czy to przez alkohol?

Jej sposób mówienia oraz mimika mogą wskazywać na to, że postanowiła pokazać się przed kamerą w nieco bardziej rozweselonym stanie. Nie można tego stwierdzić jednoznacznie, jednak dodatkowo kardynalne błędy w opisie tego filmu mogą świadczyć o tym, że z tym filmem jest coś bardzo nie tak.

Magda Gessler (Kuchenne rewolucje, TVN) szokuje fanów kolejnym filmem na portalu Instagram, czy to znów alkohol? Na Facebook robi podobnie.
Fot.: Magda Gessler, zrzut ekranu/ Instagram

Pikanterii dodaje fakt, że Magda Gessler robi aluzje do… seksu.

” Szalieju się najadlysmy …, KR … wykręca mocno… nasza rzeczywistosc na specjalnie wrażliwa na męskie uroki ..zauważyła to Ala i magfa upss ” – napisała zapowiadając film (pisownia oryginalna).

Póki co komentarzy pod postem jest niewiele i są raczej pozytywne, jednak samemu trzeba się przekonać i zobaczyć nagranie na własne oczy aby stwierdzić, ocenić czy wszystko jest ok. Ale pytanie pozostaje czy to alkohol powoduje, że Magda Gessler się tak zachowuje?

CZYTAJ TAKŻE: Magda Gessler dodała zdjęcie i ludzie oszaleli! Wpis bije rekordy popularności (Zdjęcie)

A jak wy to odbieracie? Może to jest taki sposób bycia Magdy poza kamerami? Być może chodzi o coś innego? Więcej ciekawych postów Pani Magdy można zobacz też na jej kontach na portalach Facebook oraz Instagram.

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Sekret babki z “Kiepskich” wyszedł po latach! Ujawniono to po jej śmierci
Boczek z “Kiepskich” przeżył koszmar! Trwa walka o życie (Film)
Kompromitacja Schetyny przed kamerami. Pytanie dziennikarza go zatkało. To trzeba zobaczyć (film)
Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →