Wiśniewski naprawdę to powiedział! Chodzi o penisa…

Udostępnij:

Lider Ich Troje, Michał Wiśniewski lubi lśnić w mediach i często dzieli się swoimi spostrzeżeniami z szerszą publicznością. Mimo, że jego życie prywatne przeżywa kryzys, gdyż własnie bierze on rozwód z Dominiką Tajner. Nie przepuścił jednak okazji, żeby skomentować powiększone piersi swojej byłej małżonki jaką jest Mandaryna. Przy okazji Wiśniewski wyznał co myśli o kompleksie małego penis a, który jest wielkim problemem mężczyzn.

CZYTAJ TEŻ: Mucha pokazała się całkiem nago. Internauci nie dowierzają!

Według Michała Wiśniewskiego, kobiety wcale nie powiększają sobie biustu próbując sprostać oczekiwaniom mężczyzn. Przynajmniej w większości przypadków robią to, żeby podnieść swoje samopoczucie.

Lider Ich Troje twierdzi, że jego byłą małżonka podobała mu się w każdej postaci i powiększenie biustu nic tu nie zmieniało. Marta Wiśniewska zrobiła to tylko i wyłącznie dla swojego dobrego samopoczucia.

Wiśniewski : mały penis to kompleks mężczyzn

Nie zmienia to faktu, zauważył Michał Wiśniewski, że nowe piersi żony przypadły mu do gustu, a na pewno cieszyły Mandarynę. Jak zauważa celnie lider Ich Troje problem z za małymi piersiami u kobiet jest podobny z kompleksem małego penisa u mężczyzn. Mały rozmiar biustu powoduje u kobiet brak pewności siebie. A mimo, że bolesna i kosztowna operacja powiększenia może łatwo to zmienić.

Piersi Mandaryny zawsze się mu podobały

Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje i kompleks małego penis a, piersi w kontekście tego że bierze rozwód wspomina swoją żonę jaką jest Mandaryna
Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje i kompleks małego penis a, piersi w kontekście tego że bierze rozwód wspomina swoją żonę jaką jest Mandaryna

Oczywiście Wiśniewski podkreśla, że powiększone kobiece piersi, u wielu mężczyzn wywołują dodatkowe bodźce seksualne, u niego jednak nic nie uległo zmianie. Marta podobała mu się w każdej postaci, tak samo z małymi, jak i z większymi piersiami. Ponieważ według Michała ma do zaoferowania mężczyźnie dużo więcej niż tylko to co nosi na klatce piersiowej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oni nie zagrają już w Ranczo! Fani zrozpaczeni

Mandaryna przeszła operację powiększenia biustu w 2004 roku.

Mimo, że wielu obserwatorów i fanów Michała Wiśniewskiego uważało, że związek z czwartą już żoną Dominiką Tajner będzie tym ostatnim. A gwiazdor w końcu się ustatkował i osiadł w jednym miejscu, rzeczywistość okazała się inna. Na początku marca tego roku złożył on w sądzie pozew o rozwód.

Dominika dołączy w takim razie do pokaźnego już grona byłych żon Michała Wiśniewskiego. Pierwszą z nich była piosenkarka Magda Femme pobrali się w 1996 roku, rozwód nastąpił w 2001. Drugi ślub Wiśniewski wziął już rok później, ze wspomnianą wyżej Martą „Mandaryną” Mandrykiewicz. Po czterech latach i dwójce dzieci para także się rozstała. Kilka miesięcy później Michał ożenił się z Anną Świątczak. Z którą był związany przez pięć lat i doczekał się kolejnej dwójki dzieci. Od 2012 roku pozostaje w związku małżeńskim z Dominiką Tajner.

źródło: Fakt.pl

POLECAMY:

Boczek z „Kiepskich” przeżył koszmar! Trwa walka o życie
Tak naprawdę wygląda Gąsiewska?! Internet oszalał
Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go
Nowe informacje o zdrowiu Kotysa! Jest źle

, , ,