Największa tajemnica Kwaśniewskich wyszła na jaw!

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy udzielili wywiadu “Newsweekowi”. Tak szczerze o swoim małżeństwie jeszcze nie mówili…

W listopadzie 2017 roku Kwaśniewscy obchodzili 38. rocznicę swojego ślubu.
Z tego powodu, ale też z okazji zbliżających się świąt, udzielili szczerego wywiadu tygodnikowi Tomka Lisa.

Z zapowiedzi rozmowy możemy dowiedzieć się, że Jola i Aleksander zdradzą receptę na idealne małżeństwo, opowiedzą o wspólnych pasjach i “mazurskim raju”.

Jolanta zaczęła od pretensji o ciągłą nieobecność małżonka w czasach prezydentury i kampanii wyborczych.

“Pamiętam, że gdy mąż wszedł w politykę, zaczęłam nagle odpowiadać znajomym: ‘Nie, nie przyjdziemy, Olka nie będzie’. Męża właściwie cały czas nie było w domu” – wspomina.

Była pierwsza dama wyznała, że zdarzało się, że nawet przez parę dni pod rząd nie widziała męża.

“Pamiętam rok 1993, nasza córka miała 12 lat. Męża przez tydzień nie było w domu. Była komisja konstytucyjna, a wcześniej Okrągły Stół. Zawsze coś było. Tak naprawdę byłam matką samotnie wychowującą dziecko. (…)
Nawet gdy przychodziła niedziela, to jadłeś śniadanie nie z nami, tylko z panią Moniką Olejnik w Radiu Zet” – wypomina mężowi.

Aleksander stwierdził, że żona nieco przesadza. Przy okazji wyjawił ich receptę na udane małżeństwo, która zawiera się właściwie w jednym zdaniu: “Nie narzucać się z obecnością”!

W dalszej części rozmowy dowiadujemy się, że Kwaśniewscy rozważali nawet wyemigrowanie z kraju. Aleksander dostał propozycję zostania wykładowcą na jednym z uniwersytetów w Waszyngtonie.

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Comments are closed.