Pielęgniarka ujawniła prawdę o skali zarażeń. Tak wygląda w szpitalach

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Koronawirus w Polsce: Pielęgniarka ujawniła skalę zarażeń i sytuacja w szpitalach, nie napawa to optymizmem – jaka jest prawda o koronawirusie w Polsce?

Zobacz również: Uwaga! Zmiany w służbie zdrowia z powodu koronawirusa

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Sytuacja niestety wciąż jest zła. W Polsce każdej doby przybywa coraz więcej chorych i zmarłych z powodu zakażenia COVID-19. Mimo wszystko w zestawieniu z innymi krajami – Polska wychodzi bardzo optymistycznie. W naszym kraju przyrost chorych i zmarłych nie jest tak wysoki jak choćby w Hiszpanii, Włoszech, Niemczech czy Francji. Mimo wszystko sygnały napływające od personelu medycznego nie napawają zbyt dużym optymizmem. Co dzieję się w polskiej służbie zdrowia w dobie epidemii?

Polska pielęgniarka wypowiedziała się o koronawirusie

Jedna z pracownic personelu medycznego postanowiła przerwać milczenie i wypowiedzieć się na temat sytuacji w jej szpitalu. Kobieta poprosiła o zachowanie anonimowości w obawie przed ewentualną utratą pracy. Swojej wypowiedzi na temat stanu służby zdrowia w dobie panującej pandemii koronawirusa udzieliła dla magazynu „Super Express”. Cała sytuacja ma miejsce w szpitalu w Wodzisławiu Śląskim. Ze słów pielęgniarki wynika jasno, że w placówce, w której pracuje panuje chaos. Nie ma nowych przyjęć na oddział, wprowadzono kwarantanne wewnętrzną. Wykonywane są jedynie zabiegi cezarskiego cięcia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nie wiem, czy pozostałym, tym z podejrzeniem, już wykonano testy. Opiekuje się nimi jednak personel, któremu jeszcze nie wykonano testówmówi pielęgniarka.

Czytaj też: Stan zdrowia córki Kasi Kowalskiej: są wieści ze szpitala!

Kobieta poinformowała, że niedawno do szpitala trafił pacjent, który miał być operowany. U mężczyzny wystąpiła wysoka gorączka, która uniemożliwiła zabieg. Wykonany później wynik testu wykazał, że był on chory na koronawirusa.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mamy podejrzenia. Kilka dni temu trafił do nas pacjent z podejrzeniem zakażenia. Zwieziono go na blok operacyjny, ale stwierdzono, że ma gorączkę, więc ostatecznie zabieg nie został wykonany. Ten sam personel, który przy nim przebywał przed wykryciem podejrzenia, przyszedł następnego dnia do pracy. Kolejnego dnia znowu. Później poznaliśmy wynik testu tego pacjenta: pozytywny. Zaczęto robić testy wśród personelu – mówiła w wywiadzie dla „Super-Expressu”.

Źródło: Pikio

Koronawirus w Polsce: Pielęgniarka ujawniła skalę zarażeń i sytuacja w szpitalach, nie napawa to optymizmem - jaka jest prawda o koronawirusie w Polsce?
Koronawirus w Polsce: Pielęgniarka ujawniła skalę zarażeń i sytuacja w szpitalach, nie napawa to optymizmem – jaka jest prawda o koronawirusie w Polsce?

Polecamy także:

Katarzyna Dowbor w żałobie. Tragiczne wieści

Gessler oszukała system! Zbija majątek na pandemii

Jackowski przepowiedział przyszłość PiS-u! Wspomniał o Kaczyńskim

To może Cię również zainteresować:

Wzrost liczby zakażeń i zgonów w Polsce. Nowe dane

Koronawirus w Polsce: Wprowadzono nowy zakaz!

„U nas będzie więcej zgonów niż we Włoszech”. Szokujące słowa dziennikarki

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →