Pijani Ukraińcy spowodowali groźny wypadek n A4. Nie do wiary co zrobili!

W opolskim, na jednym z odcinków autostrady A4, doszło do wypadku, którego sprawcami było 3 pijanych obywateli Ukrainy. Pijani Ukraińcy spowodowali wypadek na a4 wjeżdżając na pas zieleni i taranując barierę. Przez swój wyczyn zablokowali dwa pasy ruchu.

Czytaj też: Starcia z policją na Marszu Antycovidowców. Użyto gazu

Dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Opolu po informował, że do zdarzenia doszło tuz przed północą z soboty na niedzielę.

Samochód osobowy wjechał w bariery na pasie zieleni , do zdarzenia doszło krótko przed północą, w nocy z soboty na niedzielę na odcinku A4 między węzłami Kędzierzyn-Koźle i Krapkowice.

Pijani Ukraińcy spowodowali wypadek na A4

Gdy policja przybyła na miejsce okazało się, że samochodem podróżowała trójka Ukraińców. Wszyscy byli pijani. Nie odnieśli większych obrażeń i na szczęście nie skrzywdzili tez pozostałych uczestników ruchu.

Przez blisko godzinę zablokowane były oba pasy ruchu ze względu na konieczność działania służb technicznych. Obcokrajowcem, który kierował pojazdem oraz jego dwoma pasażerami zajmie się policja.

Źródło: PAP, Interia

Polecamy także:

Nowa lista czerwonych i żółtych stref w Polsce! Spore zaskoczenie

Ministerstwo Zdrowia wydało pilny komunikat! Dotyczy wszystkich

Raz tym posmarujesz chleb i już nigdy nie wrócisz do normalnego masła!

, ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →