Polka poznała go w sieci -„amerykański generał”. Wysłała mu 65 tys. złotych. Jej sytuacja jest beznadziejna

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Numer stary jak świat Polka i przystojny amerykański generał, czyli oszustwo na Amerykanina. W dobie internetu trzeba zdecydowanie uważać z kim się wymieniamy wiadomościami. W dzisiejszych czasach nie brakuje niestety oszustów. Tą sprawą która miała miejsce w mieście Lublin już zajęła się policja. Kobieta nie miała pojęcia co robi i z kim koresponduje. Generał, który odwiedził wiele misji, między innymi Afganistan wydał się jej wiarygodny.

Doskonale przekonała się o tym mieszkanka Lublina. Rozpoczęła ona korespondencję z mężczyzną, który podał się za generała amerykańskiej armii, który aktualnie przebywa na misji w Afganistanie i ma na imię William.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki poniżył Edytę Herbuś publicznie

Znajomość rozwijała się z dnia na dzień. Mężczyzna w pewnym momencie oznajmił kobiecie, że wiąże się to z uzyskaniem zgody samego szefa sztabu generalnego amerykańskiej armii. To jednak, oprócz wypełnienia specjalnego kwestionariusza, wiąże się wydatkiem sporej sumy pieniędzy, których on obecnie nie posiada.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Polka i „amerykański generał” – oszustwo na Amerykanina. Lublin: sprawą zajmuje się policja

Polka i amerykański generał - oszustwo doskonałe.Lublin: sprawą zajmuje się już policja. Amerkański generał mówił że odwiedził Afganistan, potrzebuje
Polka, Amerykański Generał – oszustwo doskonałe – zdjęcie przykładowe

“Amerykański Generał” obiecał kobiecie, że zwróci jej pieniądze, ponieważ niedługo ma dostać milionowe odszkodowanie za rany poniesione podczas działań wojennych, Polka uwierzyła.

Mieszkanka Lublina wysyłała mu również pieniądze na zakup biletu na samolot, którym miał do niej przylecieć, czy też inne związane z tym koszty.

Polka i amerykański Generał to nie rzadkość – oszustwo na Amerykanina wciąż popularne. Gdy zbliżał się wyczekiwany przez kobietę dzień spotkania, okazało się, że „generał” został skierowany na tajną, lecz bardzo pilną misję, której wykonania nie mógł odmówić. Jednak po raz kolejny znalazł on wyjście z tej kłopotliwej sytuacji. Poinformował, że może za niego pojechać ktoś inny, lecz nie za darmo. Za to, żeby jego znajomy go zastąpił, trzeba mu było zapłacić. Kobieta wykonała więc kolejny przelew.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TAKŻE: Oliwia Bieniuk jak Przybylska! Dodała zdjęcia. „Kopia mamy”

Polka czekała, jednakże wyczekiwany przez nią Amerykanin ( ten sam który ponoć odwiedzał Afganistan) przestał odpisywać na wiadomości. Wtedy dopiero 46-latka zrozumiała, że pieniądze, których łącznie wysłała ponad 65 tys. zł, trafiły do oszusta. Sprawę prowadzą policjanci z V komisariatu, którzy zabezpieczyli prowadzoną w języku angielskim korespondencję i teraz starają się namierzyć rzekomego „amerykańskiego generała”.

Polecamy

Gessler podała przepis i ostrzegła Polaków! „Nie kupujcie tego”
Ewa Minge w szpitalu! Walczy z poważną chorobą
Prezenterka TVN upokorzona publicznie! Nie zostawili na niej suchej nitki
Zdrójkowski zostanie ojcem? Fani serialu Rodzinka.pl wstrzymali oddech
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Comments are closed.