Piękne słowa Orbana o Polsce! To usłyszał cały świat

Polska i Węgry to dwa kraje, które od dawna pokazują, że chcą prowadzić politykę całkowicie odmienną niż ta, która jest im narzucana z Brukseli przez władze Unii Europejskiej. Oba kraje obrały swój własny wzorzec budowania siły gospodarki. To właśnie na ten aspekt w swoim ostatnim przemówieniu zwrócił uwagę premier Węgier.

Victor Orban nie szczędził pochwał na temat naszego kraju. Jego zadaniem za kilka lat Polska faktycznie może stać się jednym z liderów Unii Europejskiej.

Zobacz również: Przerażający film z Wuhan. Zdecydowali się pokazać go światu po raz pierwszy

Polska i Węgry: Victor Orban przewiduje potęgę Polski

Victor Orban to jeden z największych przyjaciół aktualnej władzy w Polsce. Bardzo dobra opinia szefa rady ministrów węgierskiego rządu na temat Polski nie jest z pewnością czymś nowym. Niedawno Orban powiedział wprost, że jego zadaniem już za dziesięć lat Polska może stać się jednym z liderów Unii Europejskiej. Na dodatek w tej sytuacji miałaby być bardzo poważnie zagrożona pozycja naszych zachodnich sąsiadów.

Czytaj także: Google i Facebook zdecydowali. Świat się zmieni

Europa Środkowa jest w bardzo dobrej kondycji i patrząc na liczby oraz polskie wyniki gospodarcze zaryzykuję strategiczne twierdzenie, że za 10 lat Polska będzie nowymi Niemcami Europy dodał polityk.

Premier Węgier ocenił również, że Europa przeżywa znaczne trudności, z którymi teraz musi walczyć.

Zachodzi także na świecie wielka zmiana, która przesądzi o tym, gdzie będzie miejsce Zachodu, ludzi Zachodu, świata Zachodu, Europy, a w niej Europy Środkowej. Jesteśmy w środku wielkiego procesu przeobrażeńkontynuował szef Fideszu.

Źródło: ProPolski

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →