Uwaga! Masowo wycofywany popularny lek na erekcję

GiS ostrzega przed składem suplementu „Total Man”. W próbce produktu badanego na zlecenie Głównego Inspektora Sanitarnego stwierdzono obecność substancji syldenafil. Substancja ta nie może występować w żywności, w tym w suplementach diety, ze względu na jej działanie medyczne. Spożycie produktu wiąże się z ryzykiem dla zdrowia.

W komunikacie czytamy:

„Produkt – „Total Men” suplement diety 2 tabletkiWyprodukowano dla – Gertix International, England, Nimrod Ave 110, Stafford ST16 3WU. Numer partii (na blistrze) – 042021Data minimalnej trwałości – 2021-04”.

„Total Man” zawierał syldenafil – Gis wycofuje lek

Total Man". W próbce produktu badanego na zlecenie Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS) stwierdzono obecność substancji syldenafil.
Total Man”. W próbce produktu badanego na zlecenie Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS) stwierdzono obecność substancji syldenafil.

W dalszej części czytamy:

„Państwowa Inspekcja Sanitarna prowadzi działania w celu identyfikacji wszystkich podmiotów wprowadzających do obrotu kwestionowaną partię produktu i wycofania jej ze sprzedaży.” – czytamy w komunikacie.

Źródło: GiS

POLECAMY:

Filip Chajzer zalicza kolejną potężną wpadkę! TVN mu tego nie wybaczy!
Niesamowite! Oliwia Bieniuk wygląda zjawiskowo. Fani zachwyceni
Miód i czosnek, czyli najlepszy, naturalny antybiotyk! Zobacz jak go przygotować i jakie ma właściwości
Tajemniczy obiekt 2669 na Mazurach. Przez lata władze trzymały to w sekrecie!
40 powodów przez które Platforma straciła władzę i już jej nie powinna odzyskać

Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →