Znany Polityk PSL obraża wyborców Andrzeja Dudy. mocno przesadził

Wybory prezydenckie 2020: Były wiceminister z ramienia PSL – Andrzej Butra w bardzo mocnych słowach odniósł się do niedzielnej wygranej Andrzeja Dudy. W swoim wpisie polityk zaatakował również wyborców kandydata Prawa i Sprawiedliwości, którzy w dużej mierze głosowali na dotychczasowego prezydenta we wschodnich częściach naszego kraju.

Były minister wyrażając swoje niezadowolenie użył bardzo wulgarnych epitetów pod adresem milionów Polaków. O jego zachowanie zapytały go również media.

Czytaj też: Donald Trump gratuluje Andrzejowi Dudzie wygranej. Piękne słowa

Były wiceminister z ramienia PSL – Andrzej Butra mocnych słowach odniósł się do wyborców Dudy

Wybory prezydenckie już za nami. Niestety nie wszyscy potrafią się pogodzić z ich ostatecznymi wynikami. Jedną z takich osób jest były wiceminister z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego – Andrzej Butra. Polityk w mediach społecznościowych bardzo wulgarnie odniósł się do ostatecznych rezultatów święta demokracji w Polsce. Następnie nie miał zamiaru przepraszać za swoje słowa w rozmowie z mediami.

Zobacz również: Tak bliscy pożegnali Andrzeja Strzeleckiego. Łzy same cisną się do oczu

Co za je***ęty durny naród. – napisał były minister rolnictwa w rządzie PO-PSL. — No i z pomocą niedouczonych wschodniodebili anal wygrał. — dodał.

Następnie polityk był pytany przez dziennikarzy o swoje słowa. Wygląda na to, że był w pełni świadomy ich znaczeniu.

Możemy się pięknie różnić, ale tamci są debilami. Ludzi, którzy są za tym, żebyśmy stali się częścią mongolskiego Wschodu. Nie da się obrazić – powiedział radny. — To jest pogarda, bo ci ludzie są dnem tego narodu! Proszę napisać, że ci wyborcy ze Wschodu, którzy zdecydowali o wynikach tych wyborów, to ci* i nie spier*ają na Białoruś! — polecił dziennikarzom radny.

Wybory prezydenckie 2020: Były wiceminister z ramienia PSL - Andrzej Butra w bardzo mocnych słowach odniósł się do niedzielnej wygranej Andrzeja Dudy.
Wybory prezydenckie 2020: Były wiceminister z ramienia PSL – Andrzej Butra w bardzo mocnych słowach odniósł się do niedzielnej wygranej Andrzeja Dudy.

Źródło: TVP

Polecamy także:

Legendarny Polak nie żyje. Świat sportu w żałobie

Rób tą jedną rzecz, a będziesz mieć płaski brzuch. Potwierdzone

Wyciekł cennik TVN! Porażające kwoty. To się nie mieści w głowie

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →