Wyciekły tajne dane! Hipokryzja Niemiec obnażona! I co teraz pani Merkel?

Totalna hipokryzja! Podczas gdy Komisja Europejska zapowiedziała nałożenie kar na Polskę oraz pozostałe państwa, które sprzeciwiły się terroryzmowi unijnemu – okazuje się, że zapomniała na przykład o Niemcach czy Francji.

Otóż, te dwa wyżej wymienione kraje same nie wywiązały się z tego z czego według tak szumnie wspominanego prawa unijnego – powinny.

Jakie są fakty?

Jedynie 17% imigrantów przyjęła Francja, 20% zdeklarowanej „kwoty” – Niemcy. Mało? Okazuje się, że większość państw wspólnoty nie wywiązała się z „ustaleń” narzuconych przez Unię.

Komisja Europejska ujawniła dane, które jasno pokazują, że większość państw zwleka z przyjęciem imigrantów. Finlandia przyjęła 1640 z 2078 osób, Belgia 623 z 3812, Czechy 12 z 2691 – to tylko niewielka część tego co szokuje w raporcie.

Reasumując: z zadeklarowanych 98 255 zostało przyjętych tylko 20 869!

I co z tymi sankcjami Unio?

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Comments are closed.