Roksana Węgiel szokuje zdjęciem! Nie darowali jej wpadki

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Roksana Węgiel Instagram. Aktualna zwyciężczyni Eurowizji dla dzieci. Sukces młodej wokalistki szybko przełożył się na jej wysoką popularność oraz zainteresowanie w mediach różnej maści. Niestety nie zawsze wysoka popularności idzie w parze z dominującym zachwytem i uznaniem. W przypadku młodej Roksany możemy zauważyć w ostatnim czasie sporą dawkę hejtu, która została wymierzona w jej kierunku. Powodów tej sytuacji jest kilka. Roksana Węgiel, Roxie zdjęcia wpadki koncert

Roksana Węgiel wpadki Instagram – popularność

ZOBACZ TEŻ: Gessler ogłosiła przełomową decyzję! Bezlitośnie z niej zakpili

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Roksana od czasu wygranej na Eurowizji dla dzieci praktycznie nie schodzi z piedestału popularności. Młoda artystka stara się za wszelką cenę wykorzystać swoją wysoką popularność. Coraz częściej możemy usłyszeć o kolejnym koncercie Roxie. Niestety to właśnie z nich wypływa coraz więcej plotek i kontrowersji związanych z młodą gwiazdą. Tak było i podczas koncertu, który odbył się w Kazimierzu Dolnym. Gwiazda zebrała za niego wiele przychylnych opinii, lecz nie zabrakło również krytykę oraz mało konstruktywnego hejtu.

Roksana Węgiel Instagram, Roxie zdjęcia wpadki koncert
Roksana Węgiel Instagram, Roxie zdjęcia wpadki koncert

ZOBACZ TAKŻE: Tragiczne wieści. To koniec serialu „Świat według Kiepskich”?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Roksana Węgiel i kontrwersje

Wokalistka wzbudza co jakiś czas niemałe kontrowersje. Chodzi tu przede wszystkim o styl artystki, który niestety nie wszystkim przypadł do gustu. Młoda wokalistka ubiera się jak na swój wiek dosyć odważnie. Z tego właśnie powodu coraz częściej może usłyszeć komentarze, które zwracają jej uwagę, iż przyjęta przez nią stylizacja nie jest za bardzo odpowiednia dla 14-latki. Podobne komentarze miały miejsce po koncernie w Kazimierzu. Internauci nie kryli oburzenia strojem nastolatki.

Roksana Węgiel wpadki- Zdjęcia Roxie

Spory dekolt, krótka spódniczka zakończona koronką — to te elementy wzbudziły największą falę komentarzy na instagramowym profilu Roxie po jej ostatnim występie. Według części internautów styl artystki jest zdecydowanie nieodpowiedni. Ich zdaniem osoby za to odpowiedzialne powinny to niezwłocznie zmienić zważywszy choćby na wiek zwyciężczyni konkursu Eurowizji. Prócz negatywnych ocen były również i te pozytywne. Część internautów wyraźnie nie raził w oczy odważny styl Roksany Węgiel. Wydawali się wręcz nim zachwyceni.

Roksana Węgiel koncerty i popularność

Roksana Węgiel szybko zyskała w Polsce popularność. Powodem tej tendencji jest przede wszystkim zwycięstwo w The Voice Kids, A następnie w konkursie Eurowizji dla dzieci. Roksana Węgiel dała się poznać jako młoda osoba, która nie boi się walczyć o swoją artystyczną popularność. Piosenkarka niedawno wystawiła na swoim profilu społecznościowych fotografie z parą prezydencką. Pomimo hejtu ze strony przeciwników politycznych prezydenta młoda artystka się całą sytuacją nie przejęła.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Komentarze pod zdjęciem oczywiście były podzielone. Większość jednak skrytykowała Roxie za styl kompletnie nie psujący do dziewczynki.

POLECAMY:

Przyjaciel Wojewódzkiego się wygadał! Chodzi o orientację
Polakom opadły szczęki. To co Cimoszewicz powiedział u Olejnik nie mieści się w głowie!
Generał ujawnia! III wojna światowa już trwa! Polska musi się obawiać tego
Putin się wścieknie! Ostra deklaracja Morawieckiego

Tagi: Roksana Węgiel Instagram, Roxie zdjęcia wpadki koncert

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →