Wnuczka Millera znowu dała o sobie znać. Teraz się zacznie
Wnuczka Leszka Millera pokazała się już szerokiej publiczności jako piosenkarka i tancerka, teraz Monika Miller spróbuje swoich sił jako aktorka. Screen YouTube

Wnuczka Leszka Millera pokazała się już szerokiej publiczności jako piosenkarka i tancerka, teraz Monika Miller spróbuje swoich sił jako aktorka. Czym jeszcze zaskoczy nas w przyszłości?

Monika Miller trochę zaskakując opinię publiczną została celebrytką, która przebojem wdziera się na salony. Wnuczka byłego premiera rządu Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Leszka Millera wzbudza liczne kontrowersje sowim wyglądem, ale także poglądami. Szerszej publiczności Monika Miller zdążyła zaprezentować już różne talenty, pokazała się między innymi jako tancerka, a także piosenkarka, teraz ma spróbować swoich siła również jako aktorka.

Czytaj też: Wprowadzają nowe obostrzenia! Ujawniono szczegóły

Wnuczka Leszka Millera, Monika Miller pokazała się już jako tancerka i piosenkarka, teraz jako aktorka, co dalej?

Monika Miller zaprezentowała swoje umiejętności taneczne w programie Polsatu pod tytułem Taniec z Gwiazdami, zatańczyła w parze z Janem Klimentem i zajęła piąte miejsce w dziesiątej edycji show, która prezentowana była widzom na jesień 2019 roku. Następnie postanowiła zaprezentować swoje umiejętności wokalne i opublikowała swój pierwszy singiel pod tytułem W Bezruchu. Teraz nastał czas na aktorstwo, Monika ma wystąpić w serialu Gliniarze.

Zobacz również: Pilna konferencja Szumowskiego! Zapadła ważna dla wszystkich decyzja

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Poszłam na casting razem z innymi osobami, które chciały spróbować swoich sił w serialu. Grałam wcześniej małą rolę w tylko jednym filmie, więc byłam troszkę zdenerwowana, ponieważ teksty były dużo obszerniejsze” – wyznała przejęta Monika Miller.

Nie wszystkim jednak spodobała się informacja o angażu Moniki w serialu. Wiele osób zarzuciło jej nepotyzm, uważają, że dziadek załatwił jej rolę w tej produkcji.

„Przyzwyczaiłam się do hejtu. Ludzie nienawidzili mnie od momentu, w którym się urodziłam. Im bardziej zarzucali mi brak talentu i inteligencji, tym ciężej pracowałam nad sobą. Nie moja wina, że zawsze motywowałam się determinacją i mam takie nazwisko, a nie inne. Ci ludzie są żałośni i szczerze mówiąc, szkoda na nich czasu” – stwierdziła Monika Miller.

https://www.instagram.com/p/CDduQdzh4oM/?utm_source=ig_embed

Źródło: Pikio

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Polecamy także:

Poważny wypadek na S7! Tam była Edyta Górniak. Auto stanęło w płomieniach

Ministerstwo Zdrowia wprowadza nowe prawo. Dotyczy wszystkich Polaków

Szumowski ma dość! Ruszają masowe kontrole, będą potężne kary. Miarka się przebrała