Duma! Wytypowali 6 państw, w tym Polskę. Co na to opozycja?
Polska w rankingu najbezpieczniejszych państw (bez koronawirusa) na urlop, jakie są jeszcze najbezpieczniejsze kraje na wakacje?

Ta wiadomość jest z pewnością kolejnym wyróżnieniem dla naszego kraju. Niedawno Polska została uznana za jeden z najbardziej bezpiecznych krajów na wakacje z powodu braku zagrożenia widmem zamachów terrorystycznych. Dziś nasz kraj został wyróżniony ponownie. Polska jest uwzględniona na szczycie w rankingu najbezpieczniejszych państw bez koronawirusa na urlop, jakie są jeszcze najbezpieczniejsze kraje na wakacje? Ich lista wbrew pozorom nie jest zbyt długa. Czy nasz kraj skorzysta wkrótce na tym wyróżnieniu?

Najbezpieczniejsze kraje na urlop. Polska bardzo wysoko

Polska jest w TOP6 w rankingu najbezpieczniejszych państw bez koronawirusa na urlop, jakie są jeszcze najbezpieczniejsze kraje na wakacje? Jest ich prócz Polski jeszcze piątka. Aktualnie wiele firm lotniczych odwołuje loty do krajów dotkniętych koronawirusem. Z kolei ministerstwa spraw zagranicznych licznych krajów z każdym dniem poszerzają listę państw, do których podróż jest bardzo ryzykowna. Jak narazie w tym gronie brakuje Polski, która jak narazie nie ogłosiła oficjalnego wykrycia koronawirusa na swoim terytorium.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Panika w Niemczech! Te zdjęcia przerażają

Richard Dawood, specjalista medycyny podróży z Fleet Street Clinic, udzielił wywiadu dla Express.co.uk. Stwierdził on, aby Brytyjczycy nie anulowali planów wakacyjnych. Dawood zwrócił przede wszystkim uwagę na profilaktykę przestrzegania higieny oraz potrzebę wykupienia zabezpieczenia w postaci ubezpieczenia zdrowotnego.

Upewnij się, że masz dobrą ochronę ubezpieczeniową, która może zostać uruchomiona w krótkim czasie. Obserwuj uważnie strony FCO, PHE i TravelHealthPro, aby uzyskać najnowsze informacje na temat zagrożeń i ograniczeń” – powiedział Dawood.

Ekspert wraz z Nickym Kelvinem ułożył listę państw, które są aktualnie najbardziej bezpieczne pod kątem epidemii koronawirusa. Są to Polska, Barbados, Turcja, Meksyk, Jamajka i Węgry.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Polska w rankingu najbezpieczniejszych państw (bez koronawirusa) na urlop, jakie są jeszcze najbezpieczniejsze kraje na wakacje?
Najbezpieczniejsze kraje na urlop. Polska bardzo wysoko

Źródło: wp.pl

Polecamy także:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Panika w Niemczech! Te zdjęcia przerażają

Włochy tracą kontrolę nad epidemią? Proszą o pomoc

Bijatyka na wiecu Dudy! W ruch poszły pięści

Musisz to zobaczyć! Kobieta z podejrzeniem koronawirusa nagrała przerażające wideo z izolatki

Anna Mucha o krok od wpadki- biust się wylewał

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Nikt nie wiedział kim jest ojciec Szpaka. Teraz już wszystko jasne

Roznerski skomentował śmierć Królikowskiego, po jego słowach rozpętało się piekło

Wałęsa oszalał? Wskazał winnego katastrofy w Smoleńsku

Ich małżeństwo nie było jak z bajki. Wyciekła cała prawda