Seksafera na szczytach władzy! Kim jest tajemnicza piękność?

Anastazja Rybka może pochwalić się niebywałą popularnością. Dziewczyna, która pracuje w usługach escort oraz modelingu dziś jest na ustach każdego Rosjanina. Czym sobie na to zasłużyła? Anastazja rozpętała wielką seksaferę z udziałem wicepremiera Rosji oraz jednego z najbogatszych oligarchów tego kraju, Olegiem Dieripaską. Kim jest ta przebiegła prostytutka oraz skąd pochodzi – dowiedzieli się rosyjscy dziennikarze.

Tak naprawdę nazywa się Anastazja Waszykiewicz. 22-latka urodzona na Białorusi osiągnęła do tej pory niemały sukces. Napisała nawet książkę o jednoznacznym tytule – „Dziennik uwodzenia oligarchy”. Dziewczyna nazywa siebie trenerką, która uczy młode kobiety, jak zdobywać serca miliarderów i zaciągnąć ich do łóżka. To właśnie w napisanej przez siebie książce Nastia Rybka ze szczegółami opisuje swój największy sukces: romans z jednym z najbogatszych ludzi Rosji Olegiem Dieripaskim.

W swojej książce Anastazja pisze, że trafiła na jacht okrzykniętego mianem „króla aluminium” Olega Dieripaski podstępem. Jeden z asystentów oligarchy ogłosił konkurs dla najładniejszych dziewczyn pracujących w agencji. Modelki walczyły ze sobą o noc z bogaczem. Warunków była kilka: nieskazitelna figura, piękna twarz oraz wiek poniżej 20. roku życia. Anastazja skłamała, że ma 19 i już wkrótce siedziała na jachcie Dieripaski w towarzystwie wicepremiera Rosji Siergieja Prichodko, nazywanego „szarą eminencją rosyjskiej polityki zagranicznej”.

– Żałuję tylko tego, że nie przespałam się z Prichodko – powie później dziewczyna. Co się działo na jachcie opisaliśmy w poprzednim artykule. Czytaj TUTAJ. Teraz chcielibyśmy skupić się na samej Anastazji oraz jej przeszłości.