Wielka Brytania użyła drastycznych środków koronawirusem
Koronwirus w UK: Wielka Brytania podjęła drastyczną decyzję aby spowolnić COVID-19, wciąż liczba zakażonych i zmarłych rośnie.

Koronawirus w UK: Wielka Brytania podjęła drastyczną decyzję aby spowolnić COVID-19, wciąż liczba zakażonych i zmarłych rośnie.

Ilość zakażonych i zmarłych w UK

Aktualnie na Wyspach Brytyjskich odnotowano ponad 6.5 tysiąca zarażeń na koronawirusa z czego ilość zmarłych w UK wynosi 335. W takiej sytuacji władzę Wielkiej Brytanii zostały zmuszone do wprowadzenia w życie radykalnych obostrzeń. Już dziś zamkniętych zostało wiele miejsc codziennego życia towarzyskiego Brytyjczyków. Z kolei osoby pracujące są zobowiązane do przejścia na pracę zdalną jeżeli mają tylko taka możliwość.  To jednak nie koniec zmian na wyspach.

Polecamy również: Niesamowita historia Pitbulla. Ciężko powstrzymać łzy

Koronawirus jest już obecny praktycznie w każdej części ziemskiego globu. Jedna z najbardziej dramatycznych sytuacji jest już teraz zauważalna w Wielkiej Brytanii,  gdzie władzę podjęły decyzję o dodatkowym obostrzeniu przepisów. Zostały zamknięte miedzy innymi sklepy nie sprzedające żywności. Do odwołania zostały zamknięte również biblioteki, place zabaw, oraz place ćwiczeń.

Wielka Brytania podjęła drastyczną decyzję, jaka jest ilość zakażonych w UK?

Polecamy również: Koszmarne doniesienia z Włoch. Całkowita utrata kontroli

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Brytyjczycy nie mogą się gromadzić w grupy większe niż dwie osoby. Wyjścia na zewnątrz są dozwolone tylko i wyłącznie w sytuacji konieczności wykonania podstawowych zakupów,  wizyt medycznych, wyjścia do pracy, jeśli jest ona uznana za niezbędną i jeśli nie można jej wykonywać zdalnie. Dozwolone jest również jedno wyjście w celach podtrzymania kondycji fizycznej.

Koronawirus na świecie: Wielka Brytania wprowadza obostrzenia

Na temat obostrzeń wypowiedział się premier Wielkiej Brytanii – Boris Johnson. Brytyjski polityk przyznał,  że zdaje sobie sprawę z konsekwencji,  które niosą za sobą nowe przepisy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj także: To będzie dramat! Jackowski przedstawił nową wizję o koronawirusie

Wiem, jakie szkody te działania powodują i będą powodować w życiu ludzi, w ich firmach i w ich pracy. Dlatego stworzyliśmy ogromny i bezprecedensowy program wsparcia zarówno dla pracowników, jak i dla biznesu”mówił premier Wielkiej Brytanii.

Johnson podkreślił,  że sytuacja jest na bieżąco monitorowana przez władze.

Mogę was zapewnić, że będziemy stale kontrolować te ograniczenia. Za trzy tygodnie sprawdzimy je ponownie i złagodzimy, jeśli dowody pokażą, że możemy. Ale w tej chwili nie ma łatwych opcji. Droga przed nami jest trudna, i nadal niestety jest prawdą, że wiele istnień ludzkich zostanie utraconych” – powiedział brytyjski premier.

Źródło: Interia

Koronwirus w UK: Wielka Brytania podjęła drastyczną decyzję aby spowolnić COVID-19, wciąż liczba zakażonych i zmarłych rośnie.
Koronwirus w UK: Wielka Brytania podjęła drastyczną decyzję aby spowolnić COVID-19, wciąż liczba zakażonych i zmarłych rośnie.

Polecamy także:

Kożuchowska w żałobie, ta śmierć to dla niej cios

Ile zarabia Doda? Powiedziała wprost ile bierze

To może Cię również zainteresować:

Cały świat zachwycony gestem Lewandowskich! Niewiarygodne

Mocne! Polka mieszkająca we Włoszech ujawniła przede wszystkim przerażająca prawdę

Koronawirus w Polsce: Wzrost liczby zmarłych i zakażonych