Szokujące wieści: Gwiazda TVP odchodzi po 20 latach!
TVP/ screen YouTube

Zuzanna Falzmann odchodzi z TVP i telewizji. Falzmann to przede wszystkim dziennikarka i korespondentka takich stacji jak TVP, TVN oraz Polsat. Przez ostatnie lata była przede wszystkim związana z telewizją publiczną. Dziś za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że po ponad 20 latach odchodzi i kończy swoją karierę w telewizji. Nie ulega wątpliwości, że dziennikarkę mogą przede wszystkim kojarzyć widzowie TVP. To tam od 2016 roku prowadziła relację ze Stanów Zjednoczonych. Była również bezpośrednio odpowiedzialna za jakość materiałów pochodzących zza oceanu.

Zuzanna Falzmann odchodzi z TVP i telewizji.

Czytaj też: Fani wstrzymali oddech: właśnie ujawniono prawdziwy stan Królikowskiego

Zuzanna Falzmann to przede wszystkim dziennikarka i korespondentka takich stacji telewizyjnych jak TVP, TVN oraz Polsat. W ostatnim czasie widzowie mogli się z nią spotkać w TVP. To właśnie w telewizji publicznej od 2016 do 2019 roku pełniła funkcję korespondentki Wiadomości i innych wydań informacyjnych autorstwa TVP prosto ze Stanów Zjednoczonych. Wcześniej przez wiele lat w pracowała dla telewizji Polsat, gdzie również pełniła podobną funkcję. Dziś za sprawą mediów społecznościowych poinformowała, że kończy swoją przygodę z telewizją.

Zuzanna Falzmann odchodzi z TVP i telewizji. Falzmann to przede wszystkim dziennikarka i korespondentka takich stacji jak TVP,  TVN oraz Polsat.
TVP/ screen YouTube

Czytaj też: Skandal na „Telekamerach”! Słynna aktorka obraziła rząd i panią premier

„Tysiące relacji, wywiadów, programów i rozmów z niesamowitymi ludźmi na całym świecie. Po 22 latach pracy w telewizji podjęłam decyzję że czas na nowy rozdział w życiu zawodowym. Przepięknie dziękuję Państwu za wszystkie spotkania przed kamerą i za kamerą. I do zobaczenia” – Falzmann napisała na Facebooku.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zuzanna Falzmann relacjonowała również najważniejsze wydarzenia mające miejsce za oceanem. Były to między innymi wybory prezydenckie w USA w 2008 i 2012 roku, inauguracje prezydenta Baracka Obamy w 2009 oraz 2013 r., szczyt NATO w Chicago  w 2012 r, szczyty nuklearne w Waszyngtonie w 2010 i 2016 roku, wizytę Papieża Franciszka w USA w 2015 r oraz doroczne sesje ONZ w Nowym Jorku. Dziennikarka od października 2019 roku prowadziła weekendowe wydania „Wiadomości” TVP. Dodatkowo pracowała w charakterze reporterki redakcji zagranicznej TAI. 

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wiśniewski z byłą żoną przekazali nowinę. Tego się nikt nie spodziewał

Epidemia Koronawirusa: Pierwsze ofiary śmiertelne poza Chinami

Cała prawda! Doda wyznała wszystko – co z tym zrobi Sablewska?

Kurdej-Szatan straciła fortunę przez TVP. Znamy sumę

Orbán powiedział ostro co myśli o działaniach Unii. Mogą być kłopoty