Przerażający film obiega sieć. Tygrys atakuje motocyklistów

Internet pełen jest dziwacznych i mających wzbudzać tanią sensację zdjęć i filmów, także na YouTube można takie znaleźć. Ten film zapiera jednak dech w piersiach, gdyż kręcący go mężczyzna otarł się o śmierć. Otóż nagrał on jak tygrys atakuje motocykl, na którym jechał, całe zajście miało miejsce w Indiach.

Tygrysy to jedne z największych drapieżników lądowych, które dalej stąpają po ziemi, wielkością ustępują tylko niektórym gatunkom niedźwiedzi. Największe samce mogą osiągnąć nawet do 300 kilogramów wagi i 3 metrów długości, bardzo dobrze wspinają się na drzewa oraz skaczą, osiągają tez znaczącą prędkość.

CZYTAJ TEŻ: Magda Gessler zrobi nową wojnę! Tego jeszcze nie było

Dawniej licznie występowały niemal w całej Azji obecnie wytrzebione, polowano na nie głównie dla sportu, ale także ze strachu. Człowiek od zawsze był łatwym łupem dla tygrysa, ale były one także zagrożeniem dla zwierząt hodowlanych. Dziś jest to gatunek chroniony, a miejsce gdzie można spotkać najwięcej osobników to Indie, gdzie w wielu regionach uważany jest za święte zwierze.

Tygrys atakuje motocykl! Pasażerowie otarli się o śmierć

Internet w Szoku! Indie: Tygrys atakuje motocykl, kierujący otarł się o śmierć. Film znajduje się na portalu YouTube, musisz to zobaczyć!
Internet w Szoku! Indie: Tygrys atakuje motocykl, kierujący otarł się o śmierć. Film znajduje się na portalu YouTube, musisz to zobaczyć!

Właśnie w Indiach miało miejsce przerażające zdarzenie. Tam też olbrzymi tygrys postanowił urządzić sobie polowanie na dwóch bogu ducha winnych motocyklistów jadących jednośladem po asfaltowej drodze w lesie. Nagle z zarośli na poboczu wyskoczył kocur który rozpoczął pościg za zmotoryzowanymi ofiarami.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: To co zrobiła Wieniawa oburzyło fanów! Zobacz zdjęcia

Tragedia ominęła hindusów o włos, kiedy koty zobaczył, że nie dosięgnie niedoszłych ofiar opuścił i schował się z powrotem w lesie. Motocykliści postanowili podzielić się swoim przeżyciem w serwisie YouTube. Film, który został nagrany podczas jazdy można zobaczyć poniżej.

Tiger chase down bikers (Near death situation)

źródło: YouTube

POLECAMY TAKŻE:

Już dziś premiera kolejnego odcinka „Czar Par”. Będzie się działo!
Panowie lepiej usiądźcie! Doda pokazała naprawdę dużo!
Szok! Nikt się nie spodziewał, że Rozenek się tak pokaże
Napięcie rośnie! Czy Kurdej Szatan sobie z tym poradzi?
Szpakowi puściły nerwy! Takiej awantury w The Voice of Poland jeszcze nie było

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →