Przerażająca metamorfoza Adele! Jej zdjęcie zmroziło fanów
Adele, screen/YouTube

Adele schudła tak bardzo, że trudno ją teraz rozpoznać, nie wiadomo ile waży obecnie piosenkarka, ale ponoć schudła 45 kg. Na profilu Instagram Adele nie chwali się jednak przemianą jaką przeszła, chociaż metamorfoza jest niesamowita. Adele jest bardzo znaną artystką a jej piosenki są słuchane na całym świecie, więc nie dziwi fakt, że całe rzesze fanów są przejęte tak diametralną metamorfozą ich idolki.

Co się dzieje z Adele?

Adele bardzo schudła, a metamorfoza jest ogromna, na Instagram widać przemianę, nie wiadomo ile teraz waży, ale chudła 45 kg, jej piosenki słucha cały świat
Adele, screen/YouTube

Adele jest 31- letnią brytyjską piosenkarką, a jej piosenki są znane na całym świecie. Nie wiadomo ile waży teraz Adele, ale wiadomo, że schudła aż 45 kg. Kilka tygodni temu Adele zwróciła uwagę całego świata na swoją przemianę. Do tej pory piosenkarka była znana ze swoich krągłości, ale już tak nie wygląda.

Adele sama wcześniej przekonywała, że:

„Czuje się dobrze w swoim ciele, nie ma zamiaru poddawać się presji społecznej czy dyktowanym warunkom wytwórni i jeśli kiedykolwiek postanowi schudnąć, będzie to tylko i wyłącznie jej decyzja”.

Najwidoczniej ten czas już nadszedł, bo metamorfoza Adele jest niesamowita.

Niesamowita metamorfoza Adele, ile teraz waży?

Adele nie chwali się na koncie Instagram swoją przemianą. Zrobiła to za nią natomiast Kinga Rusin. Także fotoreporterzy przyłapali piosenkarkę jak wychodziła z siłowni w Los Angeles. Za tą przemianą stoi trenerka gwiazd Camila Goodis która wyznała:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Treningi początkowo musiały być łagodne. Adele nie lubiła ćwiczeń, więc skupiłyśmy się na pilatesie. Z czasem udało się ją przekonać do aktywności fizycznej. Największą jednak pracę zrobiła sama, wykluczając przetworzoną żywność, cukier i napoje gazowane”.

Czytaj też: Sienkiewicza wypowiedział prorocze słowa. “Oto dlaczego Niemcy budzą nienawiść”

Trenerka dodała, że połączenie regularnych treningów cardio z siłowymi potrafi zmienić sylwetkę. Adel, której piosenki są znane na całym świecie, wygląda teraz przede wszystkim bardzo zdrowo. Piosenkarka wyznała, że to macierzyństwo było powodem tak dużej przemiany.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Źródło: pomponik.pl

POLECAMY:

Gessler wywołała gigantyczna aferę! W ostrych słowach obraziła wszystkich Polaków

Popularny produkt niebezpieczny- GIS ostrzega! Wyrzuć go

Paweł Królikowski zrobił to przed szpitalem! Nagranie wyszło na jaw

Rozenek wyśmiała Rusin. Konflikt trwa w najlepsze

Cichopek przeżywa kryzys w małżeństwie? Znamy szczegóły

Tajemniczy obiekt 2669 na Mazurach. Władze trzymały to w sekrecie