Doda w najnowszym show Polsatu! Będzie się działo!
fot.: Dorota "Doda" Rabczewska, screen/ YouTube

Dziś premiera nowego, a właściwie odświeżonego, talk show telewizji Polsat „Emsi na tropie”. Pierwszym gościem Małgorzaty Cecherz będzie nie kto inny, a sama Dorota „Doda” Rabczewska”. Po zapowiedzi, które gwiazda wrzuciła na Instagram możemy się domyślać, że będzie grubo, bo nie zabraknie łez, śmiechu i klasycznej, wyszczekanej Dody.

„Emsi na tropie” (premiera nowego sezonu już dziś), to program prowadzony przez Małgorzatę Cecherz. Show telewizji Polsat zmienia formułę, bowiem do tej pory dziennikarka poruszała w swoich programach kontrowersyjne sprawy rodzinne i problemy społeczne. Nowy sezon przynosi zmianę, bo od tej pory gośćmi w studio będą celebryci.

Czytaj też: Wieniawa zalicza drastyczną wpadkę w sieci! Ludzie nie mają litości

Premiera nowego sezonu show „Emsi na tropie” będzie z grubej rury, bowiem pierwszym gościem będzie Dorota „Doda” Rabczewska, a także jej mąż – Emil Stępień – i Elżbieta Zapendowska. Z tego, co możemy zorientować się po zwiastunie programu, jaki Doda wrzuciła na swój Instagram, show nie będzie stronić od trudnych pytań i niewygodnych tematów.

Dziś premiera show „Emsi na tropie”. Gościem będzie Doda

Dziś premiera show TV Polsat "Emsi na tropie". Pierwszym gościem będzie Dorota "Doda" Rabczewska". Zapowiedzi na Insta sprawiają, że nie możemy się doczekać
fot.: Dorota „Doda” Rabczewska, screen/ Instagram

Jako że pierwszym gościem w nowej odsłonie będzie Dorota Rabczewska, możemy spodziewać się niesamowitych wrażeń, bo jej obecność w studio zawsze gwarantuje dobrą zabawę. Dzięki temu show ma szansę przyciągnąć przed ekrany tłumy widzów.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Jarosław Kaczyński w szpitalu. Znamy jego stan zdrowia!

Czego nowego dowiemy się o kontrowersyjnej gwieździe, tak samo wielbionej i nienawidzonej przez tłumy Polaków? Czy Doda jak zwykle przejmie program swoją silną osobowością i będzie wiodła prym przed kamerami, jak to ma w zwyczaju? Tego dowiemy się już wkrótce, bo premiera programu „Emsi na tropie” będzie miała miejsce już dziś wieczorem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

źródło: Instagram, Wirtualne media

POLECAMY:

Kuba Wojewódzki zdradził tajemnicę! Miał w młodości zostać…
Żenująca wpadka Kożuchowskiej! Ludzie zrównali ją z ziemią!
Cezary Pazura został skatowany?! Jego żona zabrała głos
Jackowski przepowiada przyszłość PiS-u! Czy nad Jarosławem zbierają się czarne chmury?!
Wendzikowska pokazuje piersi! Robi się naprawdę gorąco!