Nie uwierzysz, co sprawił sobie Wojewódzki na urodziny! (Foto)
Fot.: Kuba Wojewódzki, screen/ YouTube

Kuba Wojewódzki właśnie obchodził urodziny i postanowił sprawić sobie nowe auto. Gwiazdor TVN postanowił pochwalić się tym na portalu Instagram. Jest to kolejny niebotycznie drogi samochód w jego kolekcji, na myśl nasuwa się pytanie ile tak naprawdę zarabia Wojewódzki, że stać go na takie ekstrawagancje?

Król TVN, Kuba Wojewódzki nie boi się wydać olbrzymich pieniędzy, żeby sobie dogodzić, tak też się stało i tym razem. Wojewódzki obchodził właśnie urodziny i sprawił sobie w prezencie wielkiego mocno przerobionego Jeepa Wranglera w 4 drzwiowej wersji.

CZYTAJ TEŻ: Lech Wałęsa pluje na Jana Olszewskiego. Internet aż kipi (wideo)

Nie jest to jednak zwyczajny Jeep Wrangler, po pierwsze jest to najlepsza wersja Unlimited, a po drugie została najpierw mocno przerobiona. Jest to to Wrangler poprzedniej generacji, który mocno został zmieniony wizualnie i mechanicznie. Widać to na fotografii, którą celebryta pochwalił się na swoim profilu na Instagramie.

Wojewódzki sprawił sobie nowe auto na urodziny. Robi wrażenie!

Kuba Wojewódzki właśnie obchodził urodziny i postanowił sprawić sobie nowe auto. Gwiazdor TVN pochwalił się tym na Instagram. Ile zarabia wojewódzki?
Fot.: Kuba Wojewódzki, screen/ Instagram

Zmodyfikowano praktycznie wszystkie części nadwozia. Grill i pas przedni przygotowano do najcięższych przepraw, inne są światła, maska. Nadkola usunięto i zastąpiono tylko małymi kawałkami plastiku, który pozwala temu autu poruszać się po polskich drogach. Silnik to najprawdopodobniej 3.6 litrowa benzyna, nie sądzimy, aby Kuba Wojewódzki jeździł dieslem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Co za kompromitacja! Donald Tusk ośmieszył się na oczach całego świata (foto)

Nowy Wrangler w wersji czterodrzwiowej to wydatek przynajmniej 220 tys. złotych. Poprzednia generacja, taka jaką sprawił sobie Wojewódzki nie jest już oferowana u dealerów, ale można jeszcze znaleźć ostatnie sztuki z zapasów, które nie kosztują mniej niż 180 tys. złotych.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kwestią do dyskusji pozostaje koszt wszystkich przeróbek jakie przeszedł samochód, ale nie były one z pewnością tanie. Jak widać Kuba Wojewódzki nie szczędzi na prezentach dla siebie, aż chciałby się go zapytać ile tak naprawdę zarabia, że może sobie pozwolić na takie ekstrawagancje.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Skandal! To co władze Gdańska chcą zrobić w rocznicę wybuchu wojny przekracza wszelkie granice
Gąsiewska pokazała się bez stanika! Fani jej nie oszczędzili
Gazeta Polska upokorzyła protestującą lewicę. To trzeba zobaczyć! (wideo)
Figurski zaatakował Minge! Prawda wyszła na jaw
Wypłynęły zeznania Kamila Durczoka! Totalna kompromitacja