Joanna Krupa podjęła decyzję! Co dalej z „Top model”?!
fot.: Joanna Krupa, screen/ YouTube

Już dziś wielki finał programu telewizji TVN „Top model”. Z pewnością czeka nas wiele emocji i wzruszeń, bowiem będzie on emitowany na żywo. Fani komentujący na profilu show prowadzonym na portalu Instagram są nieco zawiedzeni, bo okazuje się, że dzisiejszy odcinek programu odbędzie się bez udziału jego największej gwiazdy. Joanna Krupa, która niedawno urodziła córeczkę postanowiła, że nie weźmie udziału w finale, bo dobro jej dziecka jest dla niej najważniejsze. Ostatecznie, o zwycięstwo powalczą cztery osoby: Sandra, Olga, Dawid i Staszek, którego do programu przywrócił Michał Piróg.

Przed nami kulminacyjny moment tej edycji programu „Top model”, czyli finał! Już dziś wieczorem dowiemy się, kto wygra 8. edycję programu TVN. Stawka jest niemała, bowiem na zwyciężczynię lub zwycięzcę czeka 100 000 złotych, sesja okładkowa w znanym magazynie i kontrakt z międzynarodową agencją modeli i modelek.

Czytaj też: Wieniawa wyśmiała Barona! Poszło o jedno zdjęcie

Zgodnie z przewidywaniami części fanów, którzy komentowali na portalu Instagram, wielką nieobecną będzie Joanna Krupa, która nie zdecydowała się na podróż przez ocean i zostawienie swojej maleńkiej córeczki. Gwiazda ogłosiła, że zostaje w domu, bo chce zajmować się córką. Jej miejsce w programie na żywo zajmie Magda Mołek.

Kto wygra wielki finał programu „Top model”?

Dziś finał show "Top Model" (TVN) z Sandrą, Olgą, Dawidem i Stasiem, którego przywrócił Michał Piróg. Joanna Krupa ogłosiła na Insta, że nie weźmie udziału
fot.: Sandra Dorsz, Olga Kleczkowska, Stanisław Obolewicz, Dawid Woskanian, screen/ Instagram

W poprzednim odcinku Michał Piróg wykorzystał przysługujące mu prawo do przywrócenia do programu jednego z uczestników, którzy wcześniej się z nim pożegnali i w ten sposób Staszek wylądował wprost w finale. Oprócz niego w szranki stanie Olga, Dawid i Sandra. Walka z pewnością będzie zaciekła, bo każda z tych osób to wielki talent.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Gessler zaskoczyła fanów! Nigdy jej takiej nie widzieliście!

Kto wygra finał 8 edycji programu „Top model”? Tego dowiemy się dopiero dziś wieczorem, ale jedno jest pewne: będzie się działo!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

źródło: Instagram, Facebook

POLECAMY:

Anna przeszła metamorfozę! Wygląda wspaniale
Marta Manowska szokuje! Otwarcie broni Seweryna!
Gorąco w MasterChef! Takich emocji jeszcze nie było!
Szok! Obrońcy zwierząt nie wybaczą tego Kurdej Szatan!
Wieniawa i Rosati upokorzone! Widzowie mają ich dość!