Ostro atakował Polskę. Właśnie ogłoszono jego polityczny koniec najważniejszej osoby w Izraelu!

Benjamin Netanjahu ma poważne problemy. Szef rządu Izraela usłyszał z ust prokuratora generalnego Izraela zarzuty dotyczące między innymi wręczenia łapówki. Z przekazu medialnego wynika, że Netanjahu miał wręcz jak recydywa dokonywać kolejnych przestępstw,  które w ostatecznym rozrachunku miały wpłynąć na jego odbiór przez izraelskie społeczeństwo. Premier Izraela mimo wszystko twierdzi,  że jest to zagrywka stricte polityczna ze strony jego przeciwników.

Czytaj też: Ludzie oniemieli z wrażenia! Oliwia Bieniuk coraz bardziej przypomina matkę

Dzięki pomocy Netanjahu Szaul Elowicz miał zarobić nawet 500 mln dolarów! Wzamian magnat medialny w Izraelu miał przedstawiać szefa rządu tylko i wyłącznie w pozytywnym świetle.

Z kolei inne oskarżenie dotyczy spotkań Netanjahu z wydawcą gazety „Jedi’ot Acharonot” Arnonem Mozesem. Wydawca gazety miał sprzyjać izraelskiemu politykowi. W tym przypadku premier Izraela miał być zobowiązany do ograniczynia nakładu konkurencyjnej gazety „Izrael Hajom”.
Benjamin Netanjahu jest również oskarżony o przyjmowanie olbrzymich korzyści majątkowych od miliarderów Arnona Milchana i Jamesa Packera. Chodzi m.in. o butelki szampana i cygara. Sam polityk do zarzutów się nie przyznaję. Twardzi,  że jest to zagrywka jego politycznych przeciwników.

Zobacz również: Sablewska świeci golizną w sieci! Tak gorąco jeszcze nie było!

źródło: Fronda

Polecamy:

Wtopa Górniak u Wojewódzkiego! Czy to koniec jej kariery?
Ida Nowakowska o wierze. Będziecie w szoku, co wyznała!
Rolnik szuka Żony – finał! Będzie spore zaskoczenie!
Joanna Krupa zmieszana z błotem! Fani mają jej dość!
Kurdej Szatan szaleje! Czy ma problem z alkoholem?

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →