Kidawa Błońska pijana czy niespełna rozumu? Internet wybuchł śmiechem

Małgorzata Kidawa Błońska do pewnego czasu była stawiana w roli ewentualnej kandydatki Koalicji Obywatelskiej na prezydenta RP. Dziś wicemarszałek sejmu w jednym z wywiadów stwierdziła,  że mogłaby pokonać Andrzeja Dudę.

– Jesteśmy na etapie wyłaniania kandydata czy kandydatki Koalicji Obywatelskiej na tę funkcję. Jeżeli będzie zgoda i będzie wystawiona moja kandydatura, ja z całą odpowiedzialnością biorę się do tego, żeby te wybory wygrać – powiedziała.

Czytaj też: Okropna wpadka Magdy Gessler! Reakcja fanów bezcenna

– Mam pomysł i jestem gotowa – dodała.

– Uważam, że od 1 stycznia trzeba już zacząć kampanię, to będzie krótka kampania, niecałe pół roku, więc to jest mało czasu, żeby dotrzeć do wszystkich Polaków. Dlatego podejrzewam, że na początku grudnia ta kandydatura będzie już znana – powiedziała wicemarszałek Sejmu.

Zobacz również: Polska: Kobieta pobita i podpalona na ulicy! Powód zbrodni jest przerażający!

– Przede wszystkim jest Donald Tusk, to jest kandydat, który chyba wszyscy nie mają wątpliwości i jest wśród nas kilkoro osób, które mają zaufanie społeczne i mogą o tę funkcje się ubiegać, więc jeśli chodzi o naszą formację to nie ma krótkich list – mówiła wicemarszałek Sejmu.

źródło: Telewizja Republika

Polecamy:

Julia Wieniawa w odważnej sesji odsłoniła ciało! Gorące zdjęcia
Szok! Tajemnica Marleny i Seweryna wyszła na jaw
Tyle schudła Magda Gessler! Imponujący wynik
Nie uwierzysz na kogo głosuje Doda! Fani są w szoku
Wielka gwiazda Hollywood u Wojewódzkiego! Fani zaskoczeni
, , , ,
Avatar

Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
Zobacz wszystkie artykuły tego autora>