Anna Mucha wybuchła płaczem na wizji! „Cała się trzęsę”

Udostępnij:

Anna Mucha wybuchła płaczem na wizji, co takiego się stało? Chodzi o występ w show TVP. Jak widać mimo epidemii i kwarantanny, program Dance Dance Dance (TVP) i Anna Mucha jako jurorka, przysporzą nam jeszcze wiele emocji.

Czytaj też: Polski aktor zmarł na spacerze z dziećmi! Wstrząsające fakty

Szalejąca pandemia koronawirusa COVID-19 spowodowała wstrzymanie kręcenia wszystkich programów, seriali, czy filmów w naszym kraju. Ryzyko zarażenia, przy tak dużej ilości osób w jednym miejscu jest po prostu za duże.

Na szczęście taneczne show TVP, Dance Dance Dance zostało nakręcone jeszcze przed wybuchem epidemii i wprowadzeniem kwarantanny. Dlatego widzowie w całym kraju nadal mogą cieszyć się premierami następnych odcinków.

Anna Mucha wybuchał płaczem, o co chodzi?

Jak w każdą sobotę, tak i jutro będziemy mogli zobaczyć jak uczestnicy drugiej edycji,

Anna Karczmarczyk i Mateusza Łapka, Rafał i Krzysztof Jonkisz, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz oraz Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański zaprezentują całkiem nowe układy taneczne. Jednak występ jednej w par sprawi, że Anna Mucha popłacze się na wizji.

„Myślę, że każdy z nas, jako artysta, marzy o takim momencie i takiej chwili, żeby wyzwalać w widzach takie emocje i takie uczucia. Czekałam na to, aż zatańczycie taniec współczesny i opowiecie swoim tańcem jakąś historię. Oczywiście nie spodziewałam się tego, że mnie przeczołgacie po tym wszystkim i w taki sposób.”

– stwierdziła jurorka, która dotąd słynęła z bardzo ostrych ocen poczynań uczestników.

Zobacz również: Przerażające odkrycie u wyleczonych z COVID-19

„Jestem kompletnie rozwalona i miarą tego, jak zatańczyliście niech będzie moja i nasza rekcja. Jak skończyliście tańczyć, była cisza. Myśmy wam nie bili braw, myśmy byli w tej historii razem z wami i za to wam dziękuję”

– dodała następnie Anna Mucha.

Trzeba przyznać, że aż tak emocjonalna reakcja surowej dotąd jurorki kompletnie nas zaskoczyła. A wy spodziewaliście się po niej takiego zachowania?

Anna Mucha wybuchła płaczem na wizji, co się stało? Program Dance Dance Dance (TVP) i Anna Mucha jako jurorka, przysporzą nam jeszcze wiele emocji.
Anna Mucha wybuchła płaczem na wizji, co się stało? Program Dance Dance Dance (TVP) i Anna Mucha jako jurorka, przysporzą nam jeszcze wiele emocji. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Kaufland oferuje zakupy bez wychodzenia z domu. Sprawdź!

To nas czeka w najbliższych dniach. Prognoza rozwoju koronawirusa

Najczarniejsza doba w Polsce. Rekord zgonów i zakażeń

To może Cię również zainteresować:

PiS ma poważne problemy! Nieoczekiwany bunt

Kowalewski w szpitalu. Rodzina jest przerażona

Setki zakażeń od rana! Kolejne zgony. Nadchodzi najgorsze?

loading...

, , , ,