Anna z „Rolnika” podjęła radykalną decyzję. To cios dla Kuby

Anna Stelmaszczyk z „Rolnik szuka żony” w TVP na portalu Instagram zmieniła nazwę użytkownika. Dlaczego zdecydowała się na taki ruch i co oznaczała jej poprzednia nazwa użytkownika?

Czytaj też: Sonda: Na kogo zagłosowałbyś gdyby wybory odbyły się dzisiaj?

Anna Stelmaszczyk w zeszłym roku wystąpiła w programie Marty Manowskiej – „Rolnik szuka żony”. Poznanianka zgłosiła się do show, aby poznać bliżej Jakuba. Na samym początku mogło się wszystkim wydawać, że ze strony Anny był to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Para przed kamerami bardzo dobrze się dogadywała. Ciężko było zauważyć w ich relacji chociażby drobne nieporozumienia. Niestety wszystko zmieniło się po zakończeniu show.

Anna Stelmaszczyk rok temu podjęła decyzję o zgłoszeniu się do programu „Rolnik szuka żony”. To właśnie za pośrednictwem Marty Manowskiej chciała zdecydowanie bliżej poznać Jakuba, który wpadł jej w oko i to na dodatek ze wzajemnością.

Anna Stelmaszczyk z „Rolnik szuka żony”

Do gospodarstwa Kuby została oprócz Anny zaproszona także sympatyczna Ewa. Mimo, że wydawało się, że Kuba będzie miał trudny wybór, to już na samym początku zaskoczył wszystkich. Rolnik podjął szybką decyzję o pożegnaniu Ewy i pozostawieniu w programie Anny.

Para do końca programu spędzała ze sobą bardzo wiele czasu. Dla większości widzów mogło się wydać niemalże pewne to, że po programie Kuba i Anna stworzą bardzo szczęśliwy związek.

Niestety tak się jednak nie stało, a kością niezgody okazała się być różnica w postrzeganiu świata przez kochanków. Na dodatek z inicjatywą rozstania miał wyjść Kuba. Od tamtej pory oboje są sami. Dziś Anna postanowiła definitywnie odciąć się od swojego dawnego uczucia.

Zobacz również: Wyciekło ile zarabia Ogórek w TVP. Zawrotna suma

Ania postanowiła zmienić swoją nazwę na Instagramie. Poprzednia „asjszjn” była złożona z jej i Jakuba inicjałów. Teraz zdecydowała się na większą personalizację i w nazwie użyła swojego pełnego imienia i nazwiska.

Anna Stelmaszczyk z "Rolnik szuka żony" w TVP na portalu Instagram zmieniła nazwę. Dlaczego zdecydowała się na to i co oznaczała jej poprzednia nazwa?
Anna Stelmaszczyk z „Rolnik szuka żony” w TVP na portalu Instagram zmieniła nazwę. Dlaczego zdecydowała się na to i co oznaczała jej poprzednia nazwa?/ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Kim jest żona Hołowni? Prawda zszokowała Polaków

Szyc sypie dowodami! Ujawnił prawdę po filmie Latkowskiego

Jedna z kluczowych postaci wypowiedziała wojnę Latkowskiemu. Ostro

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →