Kurdej-Szatan załamana. Robili wszystko co w ich mocy

Barbara Kurdej-Szatan, ciąża i dziecko: Barbara Kurdej-Szatan to aktorka znana przede wszystkim z serialu M jak Miłość oraz W Rytmie Serca. Nie ulega wątpliwości, ze jest to jedna z najbardziej popularnych polskich aktorek ostatnich lat. Prywatnie gwiazda jest związana z Rafałem Szatanem, który również jest aktorem. Para pobrała się w 2011 roku. Po roku po tym wydarzeniu na świat przyszła ich pierwsza córka – Hania. Dziś okazuje się, że popularne małżeństwo marzy o tym, aby poszerzyć swoją rodzinę. Niestety w realizacji tego założenia pojawiają sie bardzo poważne przeszkody.

Barbara Kurdej-Szatan to aktorka znana przede wszystkim z serialu M jak Miłość oraz W Rytmie Serca. Basia niedawno udzieliła wywiadu, w którym wyznała wprost, że od pewnego czasu wraz z mężem próbują mieć kolejne dziecko. Niestety dotychczasowe próby nie przynoszą żadnych rezultatów. Aktorka po mału traci juz nadzieję. Na dodatek córka aktorów – Hania Szatan pyta od czasu do czasu rodziców, kiedy będzie mieć siostrę lub brata.

Barbara Kurdej-Szatan, ciąża i dziecko

Czytaj też: Polacy będą masowo tracić prawa jazdy. Wszystko przez nowy przepis

Barbara Kurdej-Szatan, ciąża i dziecko: Barbara Kurdej-Szatan to aktorka znana przede wszystkim z serialu M jak Miłość oraz W Rytmie Serca.
Kurdej Szatan/ screen YouTube

„Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi…” – powiedziała Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z Katarzyną Burzyńską. Aktualnie Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan posiadają jedną córkę. Jest nią Hania Szatan, która na świat przyszła w 2012 roku – rok po ślubie swoich rodziców. Aktualnie dziewczynka uczęszcza do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Małej Hani zdarza się często pytać rodziców o to, kiedy będzie mieć rodzeństwo.

„Jak miała 6 lat, to praktycznie codziennie pytała, kiedy będzie miała brata albo siostrę. Jest bardzo opiekuńcza, empatyczna i czuła i uwielbia młodsze dzieci” – powiedziała Kurdej-Szatan, a następnie aktorka dodała: Wiemy, że to piękne i ważne mieć rodzeństwo i chcemy je dać Hani” – podkreśla Barbara Kurdej-Szatan. 

Nke ulega wątpliwości, że Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są w ostatnim czasie bardzo poważnie zapracowani. Basia musiała odejść z TVP, co było dla niej z pewnością niemiłą i mało komfortową zmianą. Czy w takiej sytuacji małżeństwo Szatanów dochowa się kolejnego potomka?

POLECAMY TAKŻE:

Edyta Górniak kończy karierę? Ma dosyć

Doda nie wytrzymała! Ostro o Majdanie i Rozenek

Nie żyje lider „Budki Suflera”. Polska we łzach

Szok! Jackowski ujawnia prawdę o śmierci przyjaciela Stonogi

Wałęsa niespełna rozumu? Tak odpowiedział na krytykę

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →