To koniec! Dagmara z „Królowe Życia” podjęła drastyczną decyzję

Nadchodzą wielkie zmiany w hicie telewizji TTV „Królowe życia”, bowiem Dagmara Kaźmierska podjęła decyzję, która może zaważyć na dalszych losach programu. Dagmara zdobyła przychylność widzów swoim bezpośrednim podejściem do życia oraz fantazją, bo warto na przykład przypomnieć, że jej syn ma na imię Conan. Tak jak bohater przygodowych opowiadań fantasy. Teraz w jej życiu nadchodzą zmiany, które mogą oznaczać koniec pewnego etapu „Królowych życia”.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Plotki potwierdzone. TVP przekazała informacje o Królikowskim
  2. Chylińska nie zdołała tego ukryć! Na jaw wyszły fakty o jej mężu
  3. Anna podała powód rozstania z Kubą. Fani są w szoku

„Królowe życia” to program stacji TTV, który umożliwia widzom podglądanie życia bogatych osób, z których bez wątpienia najpopularniejszą jest Dagmara Kaźmierska, obrotna bizneswoman z Kotliny Kłodzkiej. Program wyniósł ją na szczyt popularności, bo tylko jej Instagram obserwuje ponad 400 000 osób, co w polskich warunkach robi wrażenie.

Czytaj też: Pilne: WHO ogłosiła globalny stan zagrożenia. Koronawirus sieje spustoszenie

W jej życiu było wielu mężczyzn, ale jak przyznaje sama Dagmara, najważniejszym z nich jest jej syn, Conan. Oprócz tego spotyka się też z Jackiem, ale choć z pozoru łączy ich uczucie, ona sama twierdzi, że tylko się z nim przyjaźni.

Dagmara, gwiazda programu TTV „Królowe życia”, podjęła ważną decyzję

Dagmara z programu TTV "Królowe życia" podjęła decyzję, która może oznaczać koniec "Królowych życia". Dagmara ma nowego mężczyznę i nie jest to syn, Conan.
fot.: Dagmara Kaźmierczak, screen/ Instagram

Ostatnio, w wywiadzie Dagmara zdradziła, że podjęła decyzję, która może oznaczać koniec „Królowych życia” takich, jakie znamy, bowiem wyznała, że planuje ponownie wyjść za mąż. Fani programu „Królowe życia” zastanawiali się, czy nie chodzi przypadkiem o Jacka, ale Dagmara zaprzeczyła.

Czytaj też: Wyszło na jaw kim jest siostra Kurdej-Szatan. Zaskoczeni?

Wyznała tylko, że jej wybranek jest kimś zupełnie wyjątkowym, i że czasami ma wrażenie, że nie zasługuje na kogoś tak dobrego. Potwierdzeniem tego, że w programie „Królowe życia” szykują się zmiany jest fakt, że Dagmara niedawno zmieniła fryzurę, a jak wiadomo, jest to często sygnał, że w życiu osoby coś się zmienia.

źródło: pikio

POLECAMY TAKŻE:

Magda Gessler wywołała skandal. Nie zostawili na niej suchej nitki

Na granicy Węgier padły strzały! Sytuacja była poważna

Jarosław Bieniuk chciał to ukryć? Jego partnerka zdradziła wielką tajemnicę

Chylińska nie zdołała tego ukryć! Na jaw wyszły fakty o jej mężu

Cezary Żak zmienił się nie do poznania. Okropnie schudł

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , ,