Doda o wszystkim wiedziała? Musiała wyznać jak było

Doda posądzona w sprawie produkcji Latkowskiego „Nic się nie stało”, chodzi o jej znajomość z osobami, które pokazał film (Majdan, Blanka Lipińska).

Czytaj też: Sonda: Na kogo zagłosowałbyś gdyby wybory odbyły się dzisiaj?

Film dokumentalny „Nic się nie stało” autorstwa Sylwestra Latkowskiego wywołał prawdziwą burzę w mediach po jego premierze. Reportaż porusza przede wszystkim sfery grupy przestępczej, która na terenie pomorza wabiła, a następnie wykorzystywała nieletnie dziewczyny. W całej sprawie zamieszane mają być również największe gwiazdy polskiego show biznesu. Część z nich bardzo dobrze zna Doda.

W środę wieczorem Telewizja Polska wyemitowała reportaż autorstwa Sylwestra Latkowskiego pt. „Nic się nie stało”. Materiał przedstawiał sytuację, która działa się w sopockim klubie o nazwie „Zatoka Sztuki”.

Doda, Blanka Lipińska i Radek Majdan

Autor przedstawił postać „Krystka”, który miał wykorzystywać nieletnie dziewczyny do czynów seksualnych. Zdaniem Sylwestra Latkowskiego w aferę zamieszane są również znane osoby z polskiego świata show biznesu. Wśród nich są między innymi Blanka Lipińska, Radosław Majdan oraz Adam Darski.

Zobacz również: Wyciekło ile zarabia Ogórek w TVP. Zawrotna suma

To właśnie na bliskie znajomości z tymi osobami pod adresem Dody padły oskarżenia ze strony internatów.

„Nie jestem w stanie nawet zrozumieć niektórych komentarzy. Gadanie, ze to walka między stacjami itp to są naprawdę brednie dodatkowo obwinianie w tym przypadku np Ciebie Doda, ze przecież byłaś żoną Majdana i przyjaciółka Lipińskiej i musiałaś coś wiedzieć (…)”

– napisała jedna z internautek pod wpisem Dody na temat materiału Sylwestra Latkowskiego.

Na inny tego typu komentarz Doda postanowiła odpowiedzieć. Stwierdziła w nim wprost, że od pewnego czasu z Blanką Lipińską kontaktu nie ma. Z kolei z Radosławem Majdanem rozwiodła się ponad 10 lat temu i od tamtej pory nie maja ze sobą nic wspólnego.

Doda posądzona o w sprawie produkcji Latkowskiego "Nic się nie stało", chodzi o jej znajomość z osobami jakie pokazał film (Majdan, Blanka Lipińska)
Doda posądzona o w sprawie produkcji Latkowskiego „Nic się nie stało”, chodzi o jej znajomość z osobami jakie pokazał film (Majdan, Blanka Lipińska)/ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Kim jest żona Hołowni? Prawda zszokowała Polaków

Szyc sypie dowodami! Ujawnił prawdę po filmie Latkowskiego

Jedna z kluczowych postaci wypowiedziała wojnę Latkowskiemu. Ostro

, , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →